Як дізнатися свій номер телефону Київстар

дізнатися свій номер телефону Київстар
У житті бувають різні ситуації, наприклад, ви не пам’ятаєте свій номер телефону або ж взагалі його і не знали ніколи, але вам необхідно терміново його дізнатися, то це зовсім не складно. Так як в цій статті ми з вами розглянемо кілька варіантів, як дізнатися свій номер телефону на Київстарі.

Київстар є дуже популярним оператором зв’язку і надає своїм клієнтам багато різноманітних послуг. Якщо ви все-таки не пам’ятаєте свій номер телефону, то вам звичайно ж не слід купувати новий стартовий пакет, тому що ми вам допоможемо дізнатися свій діючий номер. Ми надамо вам кілька способів, і вони є дуже простими.

Способи дізнатися свій номер телефону

Першим способом є послуга «Мій номер», Вона полягає в наборі певної комбінації на вашому телефоні * 161 # і кнопки виклику, після цього на вашому екрані телефону з’явиться вся необхідна інформація про вашому номері, в тому числі і сам номер стартового пакета. Даний спосіб доступний абсолютно всім абонентам Київстар.

Другим способом є обкладинка стартового пакета. Звичайно, якщо вона у вас не збереглася, то такий спосіб вам абсолютно не допоможе. Протягом усіх років роботи мобільного оператора не раз змінювався зовнішній вигляд і дизайн коробки стартового пакета, але так як оператор піклується про вас, то сам номер з коробки не віддалявся.

Наступним, третім способом нагадати собі номер телефону, є дзвінок в колл-центр мобільного оператора. Безпосередньо для того щоб дізнатися свій номер вам необхідно набрати 466 і зателефонувати з оператором, після чого він вам допоможе дізнатися ваш номер телефону, тільки необхідно буде відповісти на декілька питань, щоб довести те, що саме ви є його власником. Щоб зв’язатися з оператором вам необхідно набрати 466, після цього цифру 3, далі 2 і потім цифру 9.

Звичайно ж ще одним цікавим способом є дзвінок свого знайомого, у нього точно висвітиться ваш номер, і він з легкістю може вам його повідомити. Але цей спосіб працює в тому випадку, якщо у вас досить на рахунку коштів для здійснення дзвінка.

Ну і останнім способом, за допомогою якого можна дізнатися свій номер телефону — це ваш телефонний апарат. У більшості моделей мобільних, в розділі «Налаштування» можна дізнатися свій номер. Або заглянувши в розділ «Телефонна книга». Все залежить від моделі вашого апарату.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector