Як переводити гроші з Київстару абонентам Київстар

як переводити гроші з KYIVSTAR на KYIVSTAR
Однією з послуг, що надаються української компанії Київстар є переказ грошових коштів від одного абонента іншому. Бувають такі ситуації, коли терміново потрібні гроші для того щоб здійснити важливий дзвінок або просто відправити повідомлення. Але в самий невідповідний момент ви просто забули поповнити свій рахунок. В такому випадку виручити вас може будь-який інший абонент оператора Київстар, просто слід перевести необхідну суму з одного рахунку на інший.

У даній статті ми надамо вам всілякі способи для переказу коштів. Даною послугою можуть скористатися всі користувачі Київстар незалежно від свого тарифного плану, послуга також не вимагає певних настройок.

Спосіб як переводити гроші абонентам Київстар

Щоб перевести гроші іншому абоненту вам необхідно набрати наступну комбінацію цифр і натиснути кнопку виклику: * 124 * сума пересилаються коштів * номер телефону одержувача #. Після того, як ви відправили цей запит, то одержувачу прийде повідомлення з підтвердженням переказу. Його обов’язково потрібно відправити за допомогою комбінації * 125 * код, отриманий в повідомленні # і натиснути кнопку виклику.

Вартість послуги перекладу складає 2 грн. і стягується з грошового рахунку відправника, але баланс відправника після перекладу не може бути менше 3 грн. Надіслати засоби ви можете незліченну кількість разів на добу, а ось отримати подібний переклад не більше трьох разів за добу. Мінімальна сума, яку ви можете відправити іншому абоненту, повинна становити не менше 1 грн., Також відправляти необхідно суму без копійок. Максимальною сумою разового грошового переказу є 200 грн.

При відправці коштів вам необхідно дуже уважно написати суму переказу і номер абонента.

Якщо у вас виникла будь-які проблеми з перекладом, то ви можете звернутися до оператора для подальшого вирішення виниклого питання або проблеми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector