На які цифри починаються номери Київстар

на які цифри починаються номери Київстар
У даній статті ми розглянемо, на які цифри починаються номери Київстар. У зв’язку з великою кількістю нових кодів мобільних операторів України абоненти іноді можуть плутатися, зараз ми розповімо вам коди компанії Київстар, щоб ви запросто могли визначити їх серед інших. На сьогоднішній день налічується більше 20 різних кодів операторів України.

Цифри в номерах Київстар

На даний момент різних кодів у оператора Київстар налічується 6 штук.

Першими цифрами є 039, даний код взагалі відноситься до компанії Голдентелеком. Але в недавньому часі вона увійшла до складу оператора Київстар, тому і цей код може тепер означати саме цього оператора.

Наступні цифри — це 067. З цим кодом компанія і починала роботу з найперших днів надання послуг зв’язку своїм абонентам.

Компанії Київстар також притаманні цифри 068. Даний код раніше був кодом оператора Білайн. Зовсім недавно компанія увійшла до складу Київстару і він привласнив дані цифри собі.

Наступний код Київстару — це 096, раніше ці цифри зустрічалися і у компанії Діджус, але в 2013 році всі абоненти були передані компанії Київстар.

097 — ще один з існуючих кодів Київстару. Хоча раніше з цими цифрами працював Діджус, тепер він належить Київстару.

098 — даний код також належав Діджус, зараз ним володіє компанія Київстар.

Якщо ви вирішили стати абонентом Київстар, при купівлі стартового пакету ви можете вибрати номер, який починається на більш сподобалися вам цифри. Так як вибір не обмежений, у вас є дана можливість.

Наприклад, вам подзвонив номер, який починається на незнайомі вам цифри, і ви боїтеся передзвонювати, так як не знаєте який саме це оператор, а внаслідок дзвінка у вас можуть зняти пристойну суму за розмову, то для початку вам слід зателефонувати оператору. Оператор з радістю дасть вам інформативний відповідь на поставлене вами питання. Або ж ви можете ознайомитися з усіма діючими кодами оператора офіційному сайті Київстару. Так само ви можете увійти в систему «Мій Київстар» та отримати всю необхідну інформацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector