Як перевірити залишок мегабайт на Київстарі — короткі номери

перевірити залишок мегабайт київстар
Компанія Київстар є найпопулярнішим провайдером мобільного зв’язку по всій території України. Все це пов’язано з тим, що даний оператор надає значну кількість вигідних послуг, постійно організовує акції і дарує своїм користувачам приємні бонуси. Саме тому Київстар за багато років роботи не втратив свою популярність, а навпаки постійно стає все краще і більш значуща. Користувачі інтернету від Київстар обов’язково повинні знати, як перевірити залишок мегабайт на Київстарі, так як якщо Ви використовуєте всі виділені мегабайти, то вартість наступних стягуватиметься згідно з вашим тарифним планом.

Вам необхідно знати, як саме перевіряти мегабайти саме на вашому тарифі або ж на замовленої вами послуги. Так як для послуг передбачені різні номери.

Стандартна перевірка залишку мегабайт

Давайте в цій статті і розглянемо, як і на якому тарифі перевіряти залишок мегабайт:

  1. Для перевірки залишку мегабайт вам необхідно набрати * 112 # і кнопку виклику;
  2. Перевірка бонусних мегабайтів можлива за допомогою * 118 # і кнопки виклику;
  3. Перевірити залишки хвилин ви можете, набравши * 112 #.

Як перевірити залишок мегабайт при підключенні платних послуг

Для того щоб перевіряти залишки мегабайт на певних послугах, які ви підключали, передбачені зовсім інші номери. В першу чергу, це було зроблено для зручності оператора Київстар. Але також і для вас, так як тепер ви зможете запам’ятати, до якої послузі належить номер для перевірки залишку.

При підключенні послуги «день онлайн»Залишок своїх мб ви можете перевірити за допомогою набору номера * 263 #, далі вам слід натиснути кнопку виклику.

Якщо у вас підключена послуга «Нічний інтернет», То для перевірки залишку мегабайт вам необхідно набирати * 266 # і натискати кнопку виклику.

А так же якщо ви користуєтеся послугою «Інтернет пакет 250, 1000 і 3000мб», То ваш залишок можна перевірити за номером * 232 #.

Таким чином, набравши номер перевірки, на вашому екрані висвітиться вся необхідна інформація з вашого залишку мегабайт.

Для отримання більш докладної інформації, вам необхідно зв’язатися з оператором або знайти відповідь на ваше запитання за допомогою офіційного сайту Київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector