Тарифний план Київстар Класичний

Тарифний план класичний
Київстар є дуже популярним мобільним оператором серед українців, адже він пропонує багато тарифів, серед яких є тарифний план Київстар Класичний. Даний тарифний план є дуже затребуваним серед користувачів, так як він дозволяє економити грошові кошти. На жаль, цей тариф вже закритий для підключення, і їм можуть скористатися тільки абоненти. які підключені до нього.

Тариф Київстару Класичний славиться тим, що у вихідні та святкові дні вартість послуг стає дешевше, ніж та підкуповує багатьох користувачів. Щоб ознайомитися з тарифом і дізнатися, що він вдає із себе, розглянемо вартість послуг.

Огляд тарифу оператора Київстар Класичний

  • Дзвінки в мережі Київстар: в будні дні 0,11 коп., У вихідні 0,00 грн.
  • Дзвінки на інші мережі: сім днів на тиждень по 0,90 коп.
  • За з’єднання: Пн-Нд — 0,37 коп.
  • Повідомлення на номери мобільних операторів України: Пн-Нд — 0,37 коп.
  • Повідомлення за кордон: завжди по 1,59 грн.
  • ММС на номери мобільних операторів України: постійно по 0,80 коп.
  • ММС за кордон: завжди по 5,31 грн.
  • Інтернет: і в будні, і у вихідні дні по 5,31 за 10 кб.

Ознайомившись з умовами тарифного плану Київстар Класичний, можна зробити свої висновки і позначити всі плюси і мінуси. Наприклад, плюсами є відсутність абонентської плати та обов’язкових щомісячних поповнень. Також тариф Класичний діє на всій території України, а не обмежується певними регіонами, як трапляється в деяких тарифах. Зараз дуже рідко можна зустріти посекундну тарифікацію, але в цьому тарифному плані саме вона і є. Саме це і є величезним плюсом пакету.

Звичайно ж, не обходиться тариф Класичний і без мінуса, ним стала плата за з’єднання, яка знімається з вашого рахунку за кожен здійснений дзвінок. Також в тарифі вартість дзвінків на інших операторів становить 90 коп. / Хв.

Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з тарифним планом Київстар Класичний, ви можете зайти на офіційний сайт Київстару або зв’язатися з оператором. Оператор також допоможе вам залишити заявку на зміну тарифного плану, їли буде така необхідність. Щоб зв’язатися з оператором вам просто необхідно набрати номер 466 і користуючись голосовими підказками з’єднатися безпосередньо з оператором.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector