SHOP.KYIVSTAR.UA — Інтернет-магазин Київстар — Каталог

інтернет-магазин SHOP.KYIVSTAR.UA
Мобільний оператор Київстар різнобічно розвинений, це не тільки популярний мобільний оператор, інтернет-провайдер, але і інтернет-магазин. У SHOP.KYIVSTAR.UA інтернет-магазині Київстар ви можете знайти товар, який вам необхідний. Вибір товарів дуже різноманітний, на сайті ви можете знайти: стартові пакети, смартфони, мобільні телефони, планшети, ноутбуки, телевізори, модеми та роутери, а також аксесуари. Інтернет-магазин SHOP.KYIVSTAR.UA розроблений на вищому рівні, все дуже зручно і доступно, відповідає вимогам покупців.

Товари на SHOP.KYIVSTAR.UA

На сайті інтернет-магазину Київстар надається величезний вибір якісних мобільних телефонів смартфонів. Тут можна вибрати бюджетний телефон (виключно для смс і дзвінків), а також телефон з більш затребуваними функціями за приємною ціною. В інтернет-магазині Київстар надані телефони різних брендів. Вартість телефонів різноманітна і доступна під будь-який бюджет, в каталозі надано 86 товарів в розділі «Мобільні телефони».

В інтернет-магазині SHOP.KYIVSTAR.UA можна скористатися акціями, які регулярно проводить компанія Київстар, тому при придбанні товару ви можете отримати не тільки грошову знижку, але й отримати в подарунок аксесуар і т.д. Оплата товару відбувається тільки в національній валюті України. Оплатити товар ви можна кількома способами: готівкою при отриманні, за допомогою карти під час оформлення замовлення або ж придбати товар в кредит.

В інтернет-магазині Київстар є послуга доставки, якщо ваш товар на суму до 1500 грн., То доставка становить 35 грн, якщо товар коштує більше 1500 грн., То доставка буде безкоштовною.

Call-центр інтернет-магазину Київстар працює цілодобово, без вихідних (в режимі 24/7). Замовлення в інтернет-магазині також приймаються цілодобово, як на сайті, так і по телефону. Телефон: 067 650 53 00 або 0 800 305 300. Також ви можете зв’язатися по електронній пошті shop@kyivstar.net.

Також читайте:  Телефон служби підтримки Київстар або як зателефонувати оператору

Весь товар, який продається на сайті SHOP.KYIVSTAR.UA, має гарантію, надану сервісними центрами кожного бренду. Якщо товар не підлягає відновленню, тоді магазином передбачено повернення. Але в тому випадку якщо це виробничий брак, а не поломка з вашої вини.

Ссылка на основную публикацию