SHOP.KYIVSTAR.UA — Інтернет-магазин Київстар — Каталог

інтернет-магазин SHOP.KYIVSTAR.UA
Мобільний оператор Київстар різнобічно розвинений, це не тільки популярний мобільний оператор, інтернет-провайдер, але і інтернет-магазин. У SHOP.KYIVSTAR.UA інтернет-магазині Київстар ви можете знайти товар, який вам необхідний. Вибір товарів дуже різноманітний, на сайті ви можете знайти: стартові пакети, смартфони, мобільні телефони, планшети, ноутбуки, телевізори, модеми та роутери, а також аксесуари. Інтернет-магазин SHOP.KYIVSTAR.UA розроблений на вищому рівні, все дуже зручно і доступно, відповідає вимогам покупців.

Товари на SHOP.KYIVSTAR.UA

На сайті інтернет-магазину Київстар надається величезний вибір якісних мобільних телефонів смартфонів. Тут можна вибрати бюджетний телефон (виключно для смс і дзвінків), а також телефон з більш затребуваними функціями за приємною ціною. В інтернет-магазині Київстар надані телефони різних брендів. Вартість телефонів різноманітна і доступна під будь-який бюджет, в каталозі надано 86 товарів в розділі «Мобільні телефони».

В інтернет-магазині SHOP.KYIVSTAR.UA можна скористатися акціями, які регулярно проводить компанія Київстар, тому при придбанні товару ви можете отримати не тільки грошову знижку, але й отримати в подарунок аксесуар і т.д. Оплата товару відбувається тільки в національній валюті України. Оплатити товар ви можна кількома способами: готівкою при отриманні, за допомогою карти під час оформлення замовлення або ж придбати товар в кредит.

В інтернет-магазині Київстар є послуга доставки, якщо ваш товар на суму до 1500 грн., То доставка становить 35 грн, якщо товар коштує більше 1500 грн., То доставка буде безкоштовною.

Call-центр інтернет-магазину Київстар працює цілодобово, без вихідних (в режимі 24/7). Замовлення в інтернет-магазині також приймаються цілодобово, як на сайті, так і по телефону. Телефон: 067 650 53 00 або 0 800 305 300. Також ви можете зв’язатися по електронній пошті shop@kyivstar.net.

Весь товар, який продається на сайті SHOP.KYIVSTAR.UA, має гарантію, надану сервісними центрами кожного бренду. Якщо товар не підлягає відновленню, тоді магазином передбачено повернення. Але в тому випадку якщо це виробничий брак, а не поломка з вашої вини.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector