Як дізнатися puk-код SIM-карти Київстар — забув пук код

дізнатися puk-код сім-карти Київстар
Випадків, коли необхідний пак-код, дуже і дуже багато. Особливо коли сім-карта заблокована. А як дізнатися puk-код SIM-карти від Київстар, якщо ви його забули, ми розповімо детально.

При купівлі стартового пакету Київстар на сім-карті вже встановлено пін і пак коди. При першому включенні, телефон запитує пін код для підтвердження і активації сім-карти. Зазвичай пін код на всіх сім картах стандартний, але ви можете за бажанням його змінити для безпеки, так само ви можете користуватися послугою введення пін коду при кожному включенні телефону. Однак, якщо ви забули код і три рази його ввели неправильно, ваша карта блокується. Розблокувати самостійно можна при введенні пак коду (головне його пам’ятати). Дуже часто зустрічаються такі випадки, що користувач геть-чисто забувають і пін і пак код.

Якщо ви раптом забули puk код, то краще не згадувати його (так як ви можете ввести неправильно і тоді цим карта буде заблокована остаточно), а спробувати його впізнати.

Дізнатися puk-код SIM-карти можна декількома способами:

  1. Перший спосіб є найпростішим, тільки якщо ви не викинули або втратили сам стартовий пакет. Саме на пластиковій картці зі зворотного боку вказані пін і пак коди. Пак-код складається з восьми цифр.
  2. Якщо все ж стартовий пакет не знайшли, ви можете звернутися в найближчий сервісний центр Київстару. Там вам обов’язково допоможуть і підкажуть ваш персональний puk код. Перед ходою в сервісний центр не забудьте взяти з собою свій паспорт, так як вас обов’язково попросять його пред’явити в цілях безпеки. Обов’язково вам поставлять ряд питань для підтвердження того, що ця сім карта є саме вашої і вам потрібно дати правильні відповіді на всі питання.
  3. Якщо перші два способи вас з яких-небудь причин не влаштовує, ви можете зателефонувати оператору і попросити його допомогти в рішенні вашого питання. Але для початку оператором Київстар вам будуть задані кілька питань. І тільки якщо ви дасте правильні відповіді на всі поставлені запитання, оператор вам допоможе відновити ваш puk код.
  4. Так само є ще один спосіб відновити пак код, це спосіб за допомогою інтернету в онлайн режимі в мережі «Мій київстар». Вам просто необхідно буде увійти в свій особистий кабінет і далі діяти згідно підказкам сайту.

Використовуючи перераховані підказки та поради, ви запросто зможете дізнатися puk-код сім-карти від Київстар!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector