Написати безкоштовно СМС на Київстар з комп’ютера

відправити смс на Київстар безкоштовно
Мобільний оператор зв’язку Київстар є дуже популярним серед населення України. Отже, дуже багато жителів нашої країни віддали перевагу саме цьому провайдеру. Кожен користувач щодня користується тими чи іншими послугами, що надаються даними оператором, адже вони дуже вигідні і необхідні. Але дуже часто відбуваються різні ситуації, наприклад, необхідно відправити повідомлення, а на рахунку недостатньо коштів або ж з яких-небудь причин відсутній мобільний телефон. Тому користувачам оператора Київстар можна написати смс-повідомлення з комп’ютера абсолютно безкоштовно.

Загальні інструкції, як написати безкоштовно смс абоненту Київстар

Для здійснення відправки СМС повідомлення можна скористатися планшетом, телефоном або ж комп’ютером, головне щоб був доступ до інтернету. Кількість сайтів, з яких можна відправити безкоштовне повідомлення на Київстар дуже багато. Для початку вам необхідно визначитися, з якого саме сайту ви хочете відправити повідомлення. Потім вам необхідно зайти на обраний вами сайт, після чого ви повинні заповнити відповідні поля. Далі ви пишете в спеціальному вікні сам текст повідомлення, який не повинен перевищувати 70 знаків, інакше СМС сполучення не буде відправлено адресату. Виконавши всі вказівки, ви повинні ввести код з картинки, підтвердивши цим те, що ви не є роботом (може бути інше завдання, наприклад, вказати всі картинки з певними знаками). Якщо ви все поля заповнили правильно, то потрібно натиснути кнопку «Відправити». У самий найближчий час вашого адресата буде доставлено відправлене вами СМС. Абонент Київстару, який отримає ваше повідомлення, буде бачити в якості відправника номер 777.

Якщо ви відправляєте СМС повідомлення через інтернет за допомогою WAP, то таке повідомлення може містити більше символів, ніж в попередньому варіанті. Тут їх допускається 120. А всі наступні вказівки щодо заповнення та відправки відповідають наприклад вказаною вище. Якщо у вас щось не виходить, то ви завжди можете звернутися в технічну підтримку сайту, з якого намагаєтеся здійснити відправку повідомлення.

Сайти для написання безкоштовних повідомлень на Київстар з комп’ютера

  1. https://sms.dn.ua/
  2. http://www.ipsms.ru/
  3. http://www.world-sms.org/?lang=ru

Для більшої зручності компанія Київстар також додала цю функцію безкоштовної відправки СМС іншим абонентам мережі Київстар. Скористатися їй ви можете на офіційному сайті компанії за посиланням — https://kyivstar.ua/ru/sms

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector