Київстар роумінг — тарифи за кордоном — дзвінки, смс, інтернет

Київстар роумінг - тарифи за кордоном
Звичайно ж, кожен з нас любить подорожувати, а як же відправитися в довгоочікувану відпустку без телефону і Київстару? У нас є для вас хороша новина! Тепер вам зовсім не навіщо залишати вдома свій телефон, так як на Київстарі є роумінг. У даній статті ми з вами розглянемо Київстар роумінг — тарифи за кордоном на дзвінки, смс та інтернет.

Рекомендуємо вам попередньо проконсультуватися з оператором Київстар для отримання точної інформації з цього питання. Щоб уникнути можливих проблем з підключенням і користуванням роумінгу від компанії Київстар у тій країні, куди ви хочете відправитися.

Давайте для початку розберемося, як підключити роумінг, незалежно до від’їзду або після приїзду в іншу країну. У першому варіанті, вам просто необхідно виконати відповідну команду, відправивши для цього простий запит. А в другому випадку вам потрібно буде просто підключитися до будь-якої з пропонованих мереж і зареєструватися. Єдине, що вам необхідно пам’ятати, це те, що вартість таких дзвінків може бути досить високою.

На офіційному сайті компанії Київстар ви можете ознайомитися з докладною інформацією про роумінг у відповідному розділі. Там вказана вся необхідна інформація з налагодження, тарифами, корисним послуг і багато чого іншого. Або ж ви можете зв’язатися з оператором, і він надішле вам смс з настройками роумінгу. У Київстару з’явилася нова послуга зв’язку з оператором через вайбер, номер 380670000466.

Зараз ми з вами розглянемо тарифні плани для трьох груп країн, які включають в себе СМС, ММС, інтернет і дзвінки в роумінгу Київстар.

номер групиЩо саме включає в себе тарифний план
№130 грн за 15 хвилин розмов, 35 грн 100мб інтернету, 25 грн за 25 смс
№260 грн за 15 хвилин, 60 грн за 100 мб інтернету, 25 грн за 25 смс
№330 грн за 1 хвилину, 6 грн за 50 кб, 8 грн за 1 смс

Звернувшись до оператора компанії Київстар або на офіційний сайт ви зможете дізнатися детальну інформацію про країну, куди збираєтеся відправиться і кращі тарифні плани для роумінгу. Оператор вас поінформує і на ваше прохання допоможе залишити заявку на перехід на обраний вами тариф.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector