Як дізнатися свій тарифний план на Київстарі

дізнатися свій тарифний план київстар
У кожного мобільного оператора дуже багато тарифів і ми постійно в них плутаємося. Їх стільки, що ми ще й можемо забути саме свій тариф. Насправді, це добре, що мобільний оператор розробляє багато тарифів. Тим самим кожен клієнт може для себе підібрати більш зручний і вигідний. Якщо раптом ви забули, то в цьому немає нічого страшного, так як ви можете просто дізнатися свій тарифний план за допомогою декількох способів.

Способи як дізнатися свій тарифний план

За допомогою команди USSD. Це дуже легко і просто, зі свого телефону можна надіслати запит, набравши для цього комбінацію * 100 * 01 * 2 # і натисніть кнопку виклику. Протягом короткого часу вам прийде повідомлення, де і буде вказано ваш тарифний план.

Автоматичне голосове меню — це наступний спосіб. Щоб ним скористатися, вам достатньо набрати 466 і зателефонувати, вибрати розділ тарифи, далі необхідно діяти за тими підказками, які будуть вам надані. Якщо у вас немає такої кількості часу і вам потрібно якомога швидше дізнатися цікаву для вас інформацію, то можна просто набрати 466 * 66 і натиснути кнопку виклику. І в першому, і в другому способі вам нададуть про вашому тарифі дуже розгорнуту інформацію, яка буде в себе включати інформацію про вартість хвилин, повідомлень та інтернету. Таким способом ви можете змінити свій тариф, якщо виникає така необхідність.

Так само компанією Київстар розроблена спеціальна система, називається вона «Мій Київстар». За допомогою даної системи ви можете управляти своїми послугами. Тут можна дізнатися свій тарифний план і при необхідності його можна і змінити. Для того щоб користуватися такою послугою вам необхідно спочатку зареєструватися в цій системі. При реєстрації вам необхідно буде ввести номер телефону, послугами якого ви хочете керувати через інтернет, і ввести код, зображений на малюнку. Якщо ви все правильно виконаєте, то на вказаний телефон вам прийде повідомлення з паролем і логіном для входу в систему.

Використовуючи дані методи, ви завжди зможете дізнатися свій тарифний план, його умови надання та можливість зміни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector