Як дізнатися які послуги підключені на Київстарі

дізнатися які послуги підключені на Київстар
Кожен користувач компанії Київстар бажає знати, які послуги у нього підключені, адже іноді ми про це навіть не замислюємося. Наприклад, купуючи стартовий пакет, ви автоматично погоджуєтеся на всі послуги, які там прописані. Так само у Київстару є безліч додаткових функцій, які для вас можуть бути абсолютно марні. Послуги можуть бути як платними, так і безкоштовними. Отже, навіщо вам переплачувати зайві гроші, якщо цими послугами ви і не користуєтеся.

В Київстар є такі автоматичні послуги, як прогноз погоди (відключення слово СТОП на номер 107001), Музичний гудок (відключення послуги просте, просто відправити смс на 465 з кодом 012), 30 хвилин на муніципальні номера (відключення запитом * 258 * 2 #), Автовідповідач (відключається за допомогою запиту * 100 * 04 * 3 #) І послуга маячок (визначає місце розташування члена сім’ї за номером телефону і відключається за допомогою дзвінка на номер 477 * 78). Тому якщо ви такими послугами не користуєтесь, то можете їх сміливо відключати.

Дізнаємося які послуги підключені на Київстарі

Дізнатися які додаткові послуги підключені, ви можете декількома способами. Наприклад, ви можете звернутися в сервісний центр, в якому де вам допоможуть визначитися, які функції вам потрібні, а які ні.

Для отримання потрібної вам інформації, ви можете зв’язатися з оператором і отримати відповіді на всі питання. Так само оператор допоможе вам залишити заявку на відключення або підключення будь-яких послуг.

Даним оператором вже давно був розроблений дуже зручний проект, система МІЙ КИЇВСТАР. Зареєструвавшись на сайті, ви можете увійти в особистий кабінет і залишити заявки на відключення всіх непотрібних вам послуг.

Ось ви і дізналися всі способи, як дізнатися які послуги підключені до вашого пакету. Якщо ви не вимкнете непотрібні вам послуги, то ви будете витрачати гроші зі свого рахунку на зайві функції, так як кожна послуга коштує від 0,50 коп / день. Так само є послуги, які можуть бути дуже корисними, вам просто потрібно більш детально вивчити їх і вибрати корисні саме для вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector