Як замовити послугу «Екстра гроші» на Київстар

замовити екстра гроші Київстар
Компанія Київстар раніше намагається піклуватися про своїх клієнтів, тим самим все більше і більше створюючи нові послуги, необхідні виключно для зручності і вигоди абонента. На цей раз новою послугою стає «Екстра гроші». У даній статті ми і розглянемо, як замовити екстра гроші на Київстар.

Часто трапляється таке, що у абонента недостатньо коштів на рахунку, а поповнити у нього зовсім немає можливості з якихось причин. Так само і немає можливості попросити кого-небудь перевести хоч не більшу суму грошей. Тому Київстар і врахував всі життєві обставини своїх клієнтів і створив дану послугу.

Хто може скористатися послугою

Послуга почала користуватися популярністю, так як дуже зручна для абонентів. Все полягають в тому, що ви можете в борг взяти у оператора 20 грн. до наступного свого поповнення рахунку. Варто зазначити, що не кожен абонент зможе скористатися послугою, так як передбачено низку умов для підключення. Ці умови полягають в наступному:

  1. Ви повинні бути абонентом Київстару не менше 3-х місяців;
  2. Витрата коштів з вашого рахунку за два місяці повинен бути мінімум 7,50 грн .;
  3. За весь час користування даними оператором, ви поповнювали хоч раз свій рахунок картою для поповнення.

Як замовити послугу «Екстра гроші»

Тепер розглянемо, яким способом можна підключитися до цієї послуги. Вам необхідно набрати код замовлення — * 117 * 1 # і натиснути кнопку виклику, цей спосіб замовлення є екстреним. Перевірити залишок замовлених коштів можна набравши комбінацію * 109 #. Варто не забувати, що вартість даної послуги становить 2 грн. Після вашого поповнення рахунку з вас буде знято вартість послуги та засоби (екстра гроші), які ви займали у компанії Київстар.

Їли у вас є які-небудь питання щодо послуги екстра гроші від компанії Київстар, то ви можете зателефонувати оператору, він максимально розгорнуто дасть відповідь на поставлене вами питання. Так само якщо вам не вдалося підключити послугу, то ви можете звернутися до оператора, він обов’язково допоможе вам залишити заявку на даний запит. І найближчим часом послуга екстра гроші буде підключена на вашому телефоні і ви зможете розпоряджатися даними коштами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector