Як перевірити баланс — Домашній Інтернет Київстар

як перевірити баланс інтернету
Всім відомий мобільний оператор Київстар на даний момент надає дуже багато послуг, однією з них є домашній інтернет. У наш час практично у всіх людей є вдома інтернет, так як він дуже затребуваний його використовують і для роботи, і для навчання, ну і просто в пошуках корисної інформації. Домашній інтернет від Київстар є високошвидкісним і зручним, швидкість постійна без будь-яких перепадів і проваль мережі, тому у оператора достатньо багато користувачів домашнього інтернету. У даній статті ми розглянемо як перевірити баланс у домашнього інтернету Київстар.

Оператор передбачив кілька способів перевірки балансу Домашнього інтернету від Київстар, щоб кожен користувач вибрав більш зручний для себе.

Розглянемо три найпопулярніші способи перевірки балансу Домашнього інтернету від Київстар:

  1. Зробити запит на номер * 460 #. Вам просто необхідно набрати даний номер і натиснути кнопку виклику. В короткий проміжок часу вам прийде повідомлення від Київстар з усією необхідною інформацією по вашому поточного балансу.
  2. Наступним способом є дзвінок оператору. В даному випадку надається два номери, це 460 і 0800300460. І той, і інший номер є безкоштовним для дзвінків з мобільного телефону. Після з’єднання з голосовим автовідповідачем вам назвуть особовий рахунок (у разі якщо ваш номер зареєстрований). Потім необхідно набрати 1 і вам продиктують залишок на вашому балансі. Якщо ви все ж робите дзвінок не з зареєстрованого номера, то вам потрібно буде самостійно ввести особовий рахунок, тільки після цього ви отримаєте інформацію станом вашого балансу.
  3. Ще одним способом є перевірка балансу через систему «Мій Київстар», даною послугою можна скористатися навіть при відсутності інтернету. Вам потрібно увійти до свого кабінету в даній системі. Перейти в пункт балансу і на екрані вам буде надана вся точна інформація станом рахунку. У разі необхідності ви будете попереджені про необхідному поповненні рахунку, для подальшого користування послугами.

Також ви можете додзвонитися до оператора Київстар в будь-який час доби і отримати відповіді на всі ваші запитання по балансу Домашнього інтернету або іншим нюансам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector