Київстар USB 3G модем — тарифи і підключення

USB 3G модем Київстар
Оператор Київстар пропонує користуватися мобільним інтернетом 3G за допомогою USB модему. Дана пропозиція має ряд плюсів у використанні:

  • У вас більше не виникає проблем з підключенням інтернету до Вашого комп’ютера;
  • Більше немає ніяких складних і незрозумілих ситуацій з інтернетом або модемом;
  • Легкість в придбанні модему;
  • Просте підключення;
  • Зручність у використанні;
  • Широке покриття 3G по Україні.

Підключитися до мобільного оператора можна на контрактній основі і на умовах передоплати. Звичайно ж, потрібно віддати перевагу контрактному способу підключення, так як в такому випадку ви зможете скористатися модемом безкоштовно.

Ви можете придбати стартові пакети, які включають в себе модем Київстар. Дана пропозиція дуже вигідно, так дешево модеми в Україні поки не пропонував ніхто. До складу даного стартового пакету входить сім-карта від оператора Київстар, модем і usb-кабель, а також детальна інструкція по підключенню і подальшого використання.

Тарифні плани для мобільного інтернету Київстар через USB 3G модем

Розглянемо тарифні плани, які Можливiсть запозичити підключити для використання інтернету через модем. Насправді модем розрахований на два способу користування, це 2G і 3G інтернет. Для цих мереж надані різні тарифи. Найбільш вигідними пропозиціями на даний момент є наступні тарифи:

Назва тарифувартістьКількість мб в пакеті
Інтернет 2020 грн20 мб інтернету
Інтернет 10050 грн100 мб інтернету
Інтернет 100099 грн1 гБ інтернету
Інтернет вільний119 грн5 гБ інтернету

Інтернет «вільний»Вважається самим цікавим, так як порівняно за невелику плату надається досить прийнятне і значна кількість гб інтернету. Слід пам’ятати, що наступні метри інтернету оплачуються згідно з вашим тарифним планом. Вартість тарифів вказана з урахуванням всіх податків і зборів.

USB 3G модем — це дуже зручний такий спосіб користування інтернетом людям, які дуже часто відправляються у відрядження по території України. А так же тим, хто постійно працює в інтернеті і змушений носити для цього з собою ноутбук, щоб при найменшій можливості можна було зайнятися роботою. Завдяки настільки вигідних тарифних планів ви зможете забути про нескінченному пошуку безкоштовного WI-FI і користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом від Укртелеком за допомогою модему в будь-якому місці і в будь-який час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector