Як перевести гроші з Лайфа на Київстар і навпаки

як перевести гроші лайф ківстар
Як відомо, Київстар є одним з найпопулярніших мобільних операторів, його послугами користується понад 25 мільйонів чоловік. Але буває і так, що родичі, друзі або просто знайомі користуються послугами іншого оператора, наприклад, Лайфа. Тому в даній статті ми розглянемо, як перевести гроші з Лайфа на Київстар і навпаки.

Ще недавно, переказ грошових коштів на Київстарі був неможливий. Але оператором була розроблена нова послуга «Мобільні гроші» і введена в експлуатацію. Тепер у разі необхідності абоненти можуть переводити свої грошові кошти на рахунок абонентам Лайф. Звичайно, це є більш ніж зручною послугою, так як у знайомого закінчилися гроші, а ви з легкістю можете його виручити, переводячи певну суму.

Переказати гроші з Київстару на Лайф

Послуга переказу грошей є платною, її вартість становить 3,50 грн, але з умовою того, що сума не більше 35 грн. А якщо ж сума більше 35 грн, то комісія за переказ становитиме 10% від всієї суми. Якщо ж ви переводите гроші з Київстару на Київстар, то вартість буде всього 2,50 грн.

Щоб скористатися найлегшим способом переказу грошових коштів, вам необхідно відправити запит по номеру:  * 448 * сума переказу * 380 ********* #, де ** — це номер іншого оператора, якому ви здійснюєте переклад. Перекладені гроші на рахунок іншого оператора, в нашому випадку Лайф, відправляються на основний рахунок одержувача, а не на бонусний (що є істотним плюсом).

Переказати гроші з Лайфа на Київстар

На жаль, оператор Лайф не надав такої можливості, щоб переводити гроші на Київстар, на даний момент така послуга знаходиться в стадії розробки. Тому абонентам оператора Київстар залишається тільки чекати, коли буде введена в експлуатацію дана послуга.

Прочитавши цю статтю, ви зрозуміли, що послуга переказу грошей від Київстар дуже зручна і корисна. Якщо вам необхідно нею скористатися, то це зовсім не складе вам праці. Якщо при перекладі виникли певні складнощі, ми вам радимо звернутися до оператора для вирішення проблеми. У разі якщо ви не додзвонилися до оператора, ви можете на офіційному сайті Київстар вивчити більш детальну інформацію з даної послуги або ж звернутися до оператора через онлайн-помічник.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector