Як активувати SIM-карту Київстар — новий стартовий пакет

як активувати SIM-карту
З кожним днем ​​мобільний оператор Київстар набирає все більшої популярності, отже, користувачів ставати більше і більше. Тому, в даній статті ми вам розповімо, як активувати SIM-карту Київстар.

Після покупки стартового пакета Київстар всі користувачі задаються питаннями: Що робити далі? Прочитавши уважно нашу статтю, ви знайдете відповіді на ваші питання і побачите, як легко насправді самостійно активувати SIM-карту Київстар.

Активація SIM-карти

Сім-карти, які знаходяться в продажу, в незалежності, то це сервісний центр Київстар, то це торговий центр, карти не активовані. Тобто якщо ви вирішите зателефонувати на будь-якої номер або просто поповнити відразу собі рахунок, у вас не вийде. Вам просто потрібно зателефонувати на номер 466, дзвінок безкоштовний, тим самим сім-карта автоматично активується. Вам не потрібно чекати зв’язку з оператором і слухати голосове меню, вам досить того, щоб пішли гудки, це вже і є знак активації сім-карти. Після активації сім-карти Київстар ви можете спокійно поповнювати рахунок на ту суму, яка вказана в якості абонплати вашого тарифу Київстар. Після поповнення ви зможете користуватися всіма послугами, наданими в вашому тарифному плані.

Неможливо активувати SIM-карту

Іноді бувають випадки, що сім-карта від Київстар може бути не дійсна або зіпсована. Якщо ви вставили її в слот для сім-карти і її не визначає ваш телефон, то не варто вам поповнювати на ній рахунок, гроші туди не дійдуть, так як карта не робоча. Зазвичай на карту є термін придатності близько одного місяця. У цей період ви можете обміняти карту або ж вимагати назад ваші кошти. Може статися таке, що несправність йде саме від вашого телефону. Тому вам необхідно перевірити чи працює ваш телефон, можливо, не щільно прикритий корпус самого мобільного телефону.

На інших операторах активацією є мінімальне поповнення рахунку. З Київстаром цього робити не слід, так як це не є способом активації карти.

Якщо у вас виникли проблеми з сім-картою після активації, ви можете звернутися до оператора і отримати максимально розгорнуту відповідь на поставлені вами питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector