Як на Київстарі взяти гроші в борг — Послуга Екстра гроші

взяти гроші в борг на Київстарі
Оператор Київстар дуже піклується про своїх абонентів, тому регулярно надає до використання нові послуги. Ми розглянемо послугу «Гроші в борг» і детально все розповімо в цій статті.

Як взяти гроші в борг у Київстару

Сама послуга є дуже простий і доступною кожному користувачеві мережі. Бувають такі ситуації, коли у Вас закінчилися кошти на рахунку, а перевести Вам ніхто не може, але Вам терміново потрібно зробити дзвінок. На виручку до Вас прийде саме Ваш улюблений оператор Київстар, так як Ви можете скористатися послугою «Екстра гроші». Суть послуги полягає в тому, що оператор дає Вам якийсь кредит на суму 20 грн.

Послуга передбачена буквально для всіх користувачів мережі, яким терміново потрібні кошти на рахунку. Скориставшись грошима в борг, Ви зможете наступне: дзвонити, відправляти повідомлення, ММС-повідомлення та користуватися інтернетом.

Але є обов’язкові умови для підключення послуги і вони полягають в тому, що ви повинні бути клієнтом Київстар не менш 3 місяців, трата грошей з основного рахунку повинна бути не менше 7 грн за весь час користування стартового пакета. Ну і обов’язковою умовою повинно бути хоч одне поповнення рахунку на 40 грн і більше.

Умови повернення боргу оператору Київстар дуже прості, ви повинні будете поповнити свій рахунок від 40 грн і вся сума боргу буде знята з вашого основного рахунку. Користуватися нею ви можете після кожного поповнення рахунку на суму від 40 грн (тобто після повернення всієї суми заборгованості).

Замовити послугу «екстра гроші»На Київстар досить просто, вам просто необхідно відправити запит на номер * 117 * 1 # і натиснути кнопку виклику. Саме таким способом ви можете скористатися послугою позики грошей у Київстар, і грошові кошти будуть вам нараховані в найкоротші терміни. Щоб перевіряти баланс швидких грошей в борг, вам необхідно скористатися запитом * 109 #.  Якщо ви опинилися в скрутній ситуації, то ви можете скористатися даною послугою.

У дуже рідкісних випадках операція на замовлення коштів може не здійснитися, тоді вам необхідно зателефонувати оператору для з’ясування причин, це може бути або збій в системі, або ж виконані не всі умови замовлення грошей в борг від компанії Київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector