Який номер оператора Київстар для дзвінків з мобільного телефону

Номер оператора Київстар для швидкого зв’язку

  • Зв’язатися з оператором центру Київстар можна зателефонувавши на короткий номер 466. Якщо у вас виникла якась необхідність зв’язку з оператором, то зателефонуйте за номером 466, далі дотримуйтесь голосових підказок (цей номер призначений виключно для абонентів Київстар).
  • Є й окремий номер для зв’язку з оператором, якщо ви не є абонентом Київстару — (044) 4660466, за цим номером ви можете зателефонувати і отримати необхідну інформацію.

Оператори Київстару — дуже позитивний і кваліфікований персонал, вам у доступній формі допоможуть вирішити всі ваші запитання, проінформують вас про новинки і т.д. Співробітник центру Київстар працює з вами виключно на результат, він намагається дати вам більш точні підказки. Ви можете отримати відповіді на питання з приводу вашого тарифного плану, поточного рахунку, допоможе підключити або відключити діючі у вас послуги, запропонує взяти участь в актуальних акціях, допоможе відновити або розблокувати вашу сім карту.

Так само якщо ви хочете стати абонентом оператора, але вас бентежать якісь нюанси, то ви будете проінформовані більш конкретною інформацією. Оператор Київстар підкаже з яким тарифом вам буде вигідніше придбати стартовий пакет для подальшого користування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector