Київстар в місті Харків — Адреси сервісних центрів

Харків адреси центрів обслуговування абонентів Київстар
Київстар — це український мобільний оператор, який знаходиться на першому місці в країні, отже, є дуже популярною зв’язком між користувачами. Велика кількість абонентів часто задаються тими чи іншими питаннями, тому якщо ви не можете самостійно вирішити проблему, то вам доведеться звернутися в сервісний центр обслуговування абонентів.

У Харкові розташовується досить велика кількість сервісних центрів, де досвідчені фахівці допоможуть вам вирішити будь-яку проблему. У Харкові знаходиться 14 офіційних сервісних центрів, вам залишиться тільки вибрати більш зручний по розташуванню і потім відвідати його.

Список адрес центрів обслуговування в місті Харків:

Тип центру обслуговування КиївстарАдреса
1Сервісний центрпроспект Гагаріна, 181б
2Сервісний центрвул. Пушкінська, 20
3Сервісний центрПолтавський шлях, 41
4Сервісний центрвул. Сумська, 60
5Центр інформування та обслуговуванняплоща Конституції, 26
6Сервісний центрпр. Л. Свободи, 52А
7Сервісний центрвул. Петровського, 38
8Сервісний центрпроспект Маршала Жукова, 7
9Сервісний центрвул. Космічна, 21
10Сервісний центрвул. Червоноармійська, 8/10
11Сервісний центрвул. Полтавський Шлях, 148/2
12Сервісний центрвул. Героїв праці, 9
13Сервісний центрвул. Сумська, 69
14Сервісний центрвул. Блюхера, 38Б

Завдяки роботі Харківських сервісних центрів Київстару абоненти можуть користуватися всіма кваліфікованими послугами, наданими фахівцями в центрах обслуговування компанії.

Лідери ринку мобільного зв’язку постійно працюють на вдосконалення сервісного обслуговування абонентів. Надійність оператора полягає в тому, що саме тут надаються доступні тарифи, якісний мобільний зв’язок і високошвидкісний інтернет.

Якщо у вас виникли проблеми чи питання, звертайтеся в сервісний центр, вам обов’язково допоможуть вирішити проблему, а також нададуть інформацію за всіма діючими послуг і акцій. Також ви можете скористатися онлайн-помічником, який знаходитися на офіційному сайті Київстару.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector