Київстар в місті Харків — Адреси сервісних центрів

Харків адреси центрів обслуговування абонентів Київстар
Київстар — це український мобільний оператор, який знаходиться на першому місці в країні, отже, є дуже популярною зв’язком між користувачами. Велика кількість абонентів часто задаються тими чи іншими питаннями, тому якщо ви не можете самостійно вирішити проблему, то вам доведеться звернутися в сервісний центр обслуговування абонентів.

У Харкові розташовується досить велика кількість сервісних центрів, де досвідчені фахівці допоможуть вам вирішити будь-яку проблему. У Харкові знаходиться 14 офіційних сервісних центрів, вам залишиться тільки вибрати більш зручний по розташуванню і потім відвідати його.

Список адрес центрів обслуговування в місті Харків:

Тип центру обслуговування Київстар Адреса
1 Сервісний центр проспект Гагаріна, 181б
2 Сервісний центр вул. Пушкінська, 20
3 Сервісний центр Полтавський шлях, 41
4 Сервісний центр вул. Сумська, 60
5 Центр інформування та обслуговування площа Конституції, 26
6 Сервісний центр пр. Л. Свободи, 52А
7 Сервісний центр вул. Петровського, 38
8 Сервісний центр проспект Маршала Жукова, 7
9 Сервісний центр вул. Космічна, 21
10 Сервісний центр вул. Червоноармійська, 8/10
11 Сервісний центр вул. Полтавський Шлях, 148/2
12 Сервісний центр вул. Героїв праці, 9
13 Сервісний центр вул. Сумська, 69
14 Сервісний центр вул. Блюхера, 38Б

Завдяки роботі Харківських сервісних центрів Київстару абоненти можуть користуватися всіма кваліфікованими послугами, наданими фахівцями в центрах обслуговування компанії.

Лідери ринку мобільного зв’язку постійно працюють на вдосконалення сервісного обслуговування абонентів. Надійність оператора полягає в тому, що саме тут надаються доступні тарифи, якісний мобільний зв’язок і високошвидкісний інтернет.

Якщо у вас виникли проблеми чи питання, звертайтеся в сервісний центр, вам обов’язково допоможуть вирішити проблему, а також нададуть інформацію за всіма діючими послуг і акцій. Також ви можете скористатися онлайн-помічником, який знаходитися на офіційному сайті Київстару.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector