Опція 33 Київстар — Як підключити або замовити позачергову плату

опція -33%
Кожен користувач Київстару з кожним днем ​​все більше і більше має можливостей користуватися не тільки зручними умовами, а й якісними. Так як оператор з кожним днем ​​вдосконалить умови користування для своїх абонентів. З кожним днем ​​збільшується число тарифів, акцій та послуг для абонентів, тому Київстар і став одним з найпопулярніших мобільних операторів України. У даній статті ми розглянемо опцію 33, як підключити, замовити. Дана акція має свою назву «Мінус 33%».

Опція 33 від Київстар полягає в економії 33% на користування послугами, їй ви можете скористатися тільки за умови повної передоплати тарифного плану на місяць. Дана акція розповсюджується на 2 тарифних плани — це «Вільна мережа» і «Вільний смартфон». Так само ви можете скористатися знижкою в розмірі 20%, за умови передоплати надаються вам послуг на тиждень. Дані акції надають можливість суттєво економити свої кошти. Отже, при підключенні акції «-20%» ви будете платити не 10,50 грн., А 6,70 грн в тиждень. При підключенні акції «-33%» ви будете платити 30 грн, а не 45 грн на місяць.

Як підключитися до Опції 33 Київстар

Підключитися до таких акцій дуже легко, це не займе у вас багато часу. Підключення здійснюється декількома способами. Наприклад, ви можете зателефонувати за номером 477, і користуючись голосовими підказками здійснити підключення. Так само ви можете відправити запит на номер * 238 * 1 #. Після завершення дії протягом короткого проміжку часу, дана акція почне свою дію відповідно до вашої передоплаті.

Ще одним з простих способів підключення є система «Мій Київстар». Вам потрібно просто увійти в свій особистий кабінет даної системи під своїм логіном і паролем, знайти відповідний вам розділ і залишити заявку на підключення. Онлайн-операторами ваша заявка буде розглянута найближчим часом після її подачі.

Якщо в ході підключення або після його завершення у вас виникають будь-які питання, ви можете звернутися до оператора Київстар для їх роз’яснення, який проконсультує вас і допоможе розібратися в даних акціях.

Національний оператор постійно працює над розширенням своїх послуг і поліпшення якості обслуговування своїх абонентів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector