Послуга Маячок від Київстар — інструкція як підключити, відключити, перевірити

послуга маячок від Київстар
Оператором Київстар розроблена величезна кількість послуг, що надаються, однією з них є «Маячок». Суть даної послуги полягає в тому, що ви можете відстежувати місце розташування дитини або кого-небудь з родичів по їх мобільним номером телефону. Однак, якщо абонент виїжджає за кордон, то його місце розташування відстежити ставати неможливо. Нюансами послуги являє те, що з номера, який ви хочете відстежити, потрібно відправити підтвердження. Ознайомитися з послугою маячок від Київстар, а також інструкцією як підключити, відключити, перевірити ви можете на офіційному сайті оператора або трохи нижче в даній статті.

Активація послуги «Маячок»

Активація послуги відбувається автоматично після її підключення. Прив’язати номер до відстеження можна за допомогою запиту на номер * 147 * 1 * 4 * номер телефону # і кнопка виклику. Протягом деякого часу на відстежується номер прийде смс підтвердження, що ви хочете його відстежувати. Для більш легкого користування і коригування ви можете скористатися запитом * 247 # і натиснути кнопку виклику.

Як і в кожній послузі від Київстар, в маячки також є свої тонкощі і мінуси. Одним з мінусів є вартість, так як вартість кожного запиту становить 2 грн. Другий мінус, це те, що кожен місяць на відслідковує вами номер буде приходити смс запит для підтвердження згоди. Тому якщо ви його не помітите, то послуга перестає діяти, але деяка сума з рахунку все-одно буде зніматися за те, що ви просто до неї підключені.

Як відключити послугу «Маячок»

Послугу «Маячок» ви можете просто відключити. Першим способом відключення є запит на номер * 247 #, але це тільки в тому випадку, якщо ви підключалися за допомогою прив’язки номерів. Другий спосіб, це здійснення дзвінка на номер 477 * 78, в тому випадку якщо у вас знімалися кошти у вигляді абонплати за послугу.

Послугою в основному користуються батьки дітей, які постійно турбуються про свою дитину і переживає про його місцезнаходження.

Про всі тонкощі послуги ви можете дізнатися у оператора мобільного зв’язку Київстар. Консультанти з задоволенням дадуть відповідь вам на всі питання, а також допоможуть вам здійснити підключення до послуги маячок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector