Як перепрошити роутер Київстар — TP-Link TL-WR741ND

перепрощіть роутер Київстар TP-Link TL-WR741ND
У даній статті ми розповімо Вам, як самостійно перепрошити роутер TP-Link TL-WR741ND. Перепрошивати роутер варто тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Тільки в тих випадках, якщо він зависає, відключається або не бачить мережу. Так само прошити роутер можна в тих випадках, якщо відбулися зміни в будь-яких технічних параметрах.

Якщо в ньому не відбуваються які-небудь зміни і він зі своєю роботою справляється на відмінно, то необхідності перепрошивки немає. Якщо ви помітили, що роутер погано роздає мережу, то це не привід його відразу перепрошивати, спочатку вам необхідно спробувати змінити його положення. Ви можете провести діагностику в спеціально призначеної для цього програмою.

Якщо ви вирішуєте перепрошити пристрій самостійно, то ви автоматично втрачаєте гарантію від виробника.

Розглянемо докладно всі кроки як перепрошити роутер TP-Link TL-WR741ND:

  1. Насамперед необхідно роутер підключити до комп’ютера, один кінець корду вставляєте в мережеву карту, а інший в один з чотирьох жовтих провідників.
  2. Переконайтеся в тому, що межу роутером і комп’ютером є зв’язок.
  3. Для того щоб автоматично налаштувати параметри IP адреси, перейдіть в меню ПУСК — панель управління — мережа і підключення до інтернету — мережеві підключення. Правою кнопкою миші тисніть на «підключення по локальній мережі», виберіть «властивості», параметри IP адреси повинні стояти автоматичні. Тисніть кнопку ОК.
  4. Заходьте в налаштування роутера і в адресному рядку вводите http://192.168.1.1/userRpm/SoftwareUpgradeRpm.htm. Тим самим ви потрапите в пункт можливості перепрошивки. Повертаєтеся в браузер і переходите в завантажену раніше вами прошивку і натискаєте «оновити», після чого чекайте завершення процесу перепрошивки.

В процесі перепрошивки ні в якому разі не відключайте роутер від мережі, інакше його все початкові настройки будуть збиті, і з перепрошивкой роутера самостійно ви не впораєтеся.

Також можете ознайомитися зі статтею, як можна перепрошити роутер Київстар — Huawei WS319.

Якщо у вас виникли додаткові питання або інші проблеми в роботі роутера TP-Link TL-WR741ND, то можете задавати питання в коментарях, наші фахівці дадуть відповідь на нього.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector