Як дізнатися де знаходиться абонент Київстар — послуга «Маячок»

дізнатися де знаходиться абонент київстар
У даній статті ми з вами розберемося, як дізнатися де знаходиться абонент Київстар, адже однією з численних послуг наданих оператором Київстар є послуга «Маячок». За допомогою даної програми можна відстежити місцезнаходження кого-небудь зі своїх родичів або друзів. Однією з умов є те, що абонент, якого ви будете відслідковувати, повинен перебувати в межах країни.

Активація Послуги Маячок — де знаходиться абонент

Нам необхідно дізнатися всі тонкощі підключення даної послуги, підтвердження і відключення. Одним із способів підключення даної послуги є дзвінок оператору на номер 466. Дотримуючись всіх голосових підказок, незабаром ви будете з’єднані безпосередньо з оператором. Далі ви просите, щоб вас максимально розгорнуто ознайомили з послугою «Маячок» та після цього залишаєте заявку на її підключення. Одним з мінусів є те, що ви не можете відстежувати людини без його дозволу. Отже, йому на телефон прийде СМС-повідомлення з підтвердженням на підключення до послуги. Якщо він не дає таке підтвердження, то, дізнатися, де знаходиться абонент, у вас не вийде. І пам’ятайте, дзвінок оператору відбувається абсолютно безкоштовно.

Наступним простим способом є самостійна відправка запиту на підключення абонента. Таким запитом є * 147 * 1 * 4 * 380 ********* (номер абонента, якого ви хочете відстежити) # і кнопка виклику. В короткий проміжок часу абоненту, за яким ви хочете стежити прийде СМС-підтвердження з кодом для активації. Після того, як абонент підтвердить свою згоду, вам прийде сповіщення з активацією послуги, в подальшому ви зможете дізнаватися, де ж знаходиться цей абонент в певний час.

Відключення послуги маячок

Якщо у вас більше немає необхідності в даній послузі, то ви можете відключити її, ця процедура відбувається трохи простіше. Ви можете просто зателефонувати оператору і залишити заявку на відключення послуги. Або відправити запит на номер * 147 * 1 * 5 * 3 * 380 ********* (номер абонента) # і натиснути кнопку виклику. Після цього вам прийде повідомлення, в якому буде повідомлено про зупинку дії послуги. Якщо з часом ви вирішите знову підключити стеження до того ж абоненту, ви можете заново оформити заявку, але вже без його підтвердження і дізнаватися, де знаходиться ваш друг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector