WhatsApp Sniffer: що це, де скачати apk файл і як користуватися

Месенджером WhatsApp користуються сотні мільйонів людей в усьому світі. Така популярність не могла не призвести до зворотних ефектів — з’явилися шахраї, які пропонують зламати чати, прочитати чуже листування, перехопити відправляються файли і так далі. До таких пропозицій потрібно ставитися дуже обережно. Ось одна з подібних програм.

Ілюстрація на тему WhatsApp Sniffer: що це, де скачати apk файл і як користуватися

Що таке WhatsApp Sniffer?

Це утиліта, яка нібито дозволяє зламати Ватсап будь-якого користувача або компанії і отримати повний доступ до його облікового запису. Ніякої ліцензії на її використання не потрібно. Стверджується, що ви зможете читати листування і отримувати відправлені файли вашої жертви. Для того, щоб додати солідності свого творіння, автори програми розпустили слух, що нібито цей код був створений в якихось секретних військових лабораторіях. Вірити цьому чи ні — справа ваша.

Одразу попереджаємо, що працездатність утиліти ми самі не перевіряли і не радимо це робити вам. Досвідчені інтернет-користувачі добре знають, що за пропозиціями завантажити і встановити такі файли часто ховаються звичайні розповсюджувачі вірусів.

Ілюстрація на тему WhatsApp Sniffer: що це, де скачати apk файл і як користуватися

можливості утиліти

Отже, по завіреннях невідомих хакерів, авторів цієї програми, а в більшій мірі по які підтвердженим чутками, WhatsApp Sniffer дозволяє робити наступне:

  • отримати необмежений доступ до облікового запису жертви;
  • працювати в мережі так, ніби це ваш особистий аккаунт;
  • читати все чужі повідомлення і відправляти свої — одержувачі будуть впевнені, що їх пише ваша жертва, а не ви;
  • виконувати телефонні дзвінки від чужого імені (тобто з її номера);
  • відправляти файли, фотографії і отримувати будь-які дані, які люди відправляють на номер жертви;
  • змінювати статус і аватар жертви.

Все це виглядає абсолютно неправдоподібно, і швидше за все є фейком. Якщо хтось хоче перевірити — дійте на свій страх і ризик.

Як це працює?

Принцип роботи утиліти, по завіреннях її розробників (або чуток) досить простий. Кожен смартфон, що підключається до мережі, має свій унікальний MAC-ідентифікатор. Така адреса має, наприклад, кожна мережева карта в будь-якому комп’ютері. Так ось, сниффер нібито вміє дізнаватися MAC-адресу вашої жертви і привласнювати його собі. Після цього WhatsApp-клієнти стануть відправляти свої повідомлення не жертві, а вам.

Ілюстрація на тему WhatsApp Sniffer: що це, де скачати apk файл і як користуватися

Для того, щоб дізнатися MAC іншого телефону або планшета, хакери рекомендують використовувати соціальну інженерію. Як правило, це по електронній пошті посилання всередині, наприклад, «інформація про оновлення програми». Клікнувши на неї, ваша жертва сама запускає код, який і відсилає потрібну інформацію в ваш WhatsApp Sniffer.

Крім цього, пропонується використовувати загальнодоступні відкриті Wi-Fi мережі. Перебуваючи поруч з жертвою, потрібно запустити сниффер і вказати номер цікавить користувача. Решта програма зробить сама.

Повторюємо знову: все це нами не перевірено, і перевіряти ми не збираємося. Мессенджер Ватсап досить захищений і всі подібні хакерські штучки швидше за все є вигадками. І в будь-якому випадку це незаконно. Ми не радимо завантажувати незрозумілі файли з неперевірених джерел — інакше ви самі і станете жертвою шахраїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector