WeChat заблокований в Росії — чому це сталося і як розблокувати

Логотип WeChat на екрані

Сьогодні ринок мобільних додатків для комунікації активно розвивається. І одним з популярних представників цього сегмента є Wechat.

Wechat в Росії вже завоював пристойний відсоток аудиторії русифікованої версією програми. Люди активно використовує її не тільки для особистих контактів, а й для ділових цілей.

Як блокували WeChat в Росії

На початку травня 2017 року месенджер в Росії виявився заблокований Федеральною службою з нагляду в сфері інформаційних технологій і масових комунікацій через ігнор з боку розробників програми на прохання російського регулятора про надання необхідних даних для внесення програми в список організаторів поширення інформації. Раніше в Росії заблокували з цієї ж причини і інші програми: наприклад, мобільний рацію Zello і не менш популярний месенджер Line.

Мільйони користувачів були спантеличені питанням: «Чому не працює Вічат?», Коли вранці 4 травня не змогли скористатися додатком, як вони робили це зазвичай. На щастя, дія блокування виявилося недовгим, і вже через 5 діб Роскомнадзор зняв обтяження з програми, після того як WeChat International PTE надала їм потрібну інформацію.

силуети замків

розблокування Вічат

Незважаючи на щасливий результат події і на те, що сьогодні працює wechat більш-менш стабільно, численних користувачів програми не перестає цікавити питання про те, як розблокувати Wechat в разі повторного блокування.

Для цього, при використанні програми на комп’ютері, необхідно встановити VPN-підключення на свій пристрій, яке дозволить забезпечити мережеве з’єднання поверх іншої мережі. В операційній системі Windows 10 це робиться через меню налаштувань в панелі «Пуск». Звідти необхідно перейти в підменю «Мережа та Інтернет», в лівій колонці меню вибрати «VPN» і клікнути рядок додавання нового підключення. У новому вікні, залишається лише заповнити всі дані і зберегти їх, а після завершення процесу установки вибрати це з’єднання за допомогою клавіші «Підключитися».

Щоб використати Wechat на смартфоні також знадобиться VPN-підключення, яке встановлюється за допомогою VPN-додатки, завантаженого на телефон. З безкоштовних програм цілком підійде SuperVPN для цієї мети, воно є як в App Store, так і в Google Play.

схема мережі

Встановивши програму собі на смартфон, відкрийте підменю «Server List» і виберіть зі списку запропонованих країн будь-яку за бажанням. Далі натисніть «Tap to connect», і, якщо зверху екрану, поруч із позначкою мережі з’явиться символ «VPN», значить все працює. Можна запускати Вічат і користуватися ним як ні в чому не бувало.

Таким чином, будь-яка людина зможе спілкуватися за допомогою Wechat, незалежно про місця свого становища. Головне, щоб було стабільним інтернет-підключення.

Що очікує месенджер в майбутньому

З кожним днем ​​керівництво Wechat активно працює над тим, щоб максимально висунути свій додаток на міжнародний рівень і завоювати міцну позицію в світі.

Якщо в РФ система грошових переказів усередині популярних месенджерів (ВК, Однокласники та ін.) Перебувати в зародковому стані, то Wechat давно пристосувався робити численні фінансові операції з грошовими переказами, переплюнув за цим показником навіть такого фінансового монстра як знаменитий PayPal.

Багато користувачів використовують аккаунт в Wechat як зручної системи грошових переказів, сумісної з такою великою є торговельний майданчик, як AliExpress, тому залишається сподіватися, що додаток у майбутньому більше не потрапить в заборонені програми на території Росії. А навіть якщо це і станеться, то блокування завжди можна обійти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector