Завантажити Wechat (Вічат) безкоштовно на телефон з Андроїд російською останню версію

WeChat на екрані смартфона

Здійснення дзвінків і обмін SMS повідомленнями за допомогою мобільної мережі поступово втрачає свою актуальність. Дану нішу зараз заповнюють соціальні мережі і месенджери. Це помітно спрощує життя, адже всі дії в таких додатках виконуються абсолютно безкоштовно. Потрібно лише наявність Інтернет-трафіку. Універсальною програмою, яка об’єднує функції багатьох популярних сервісів, є Wechhat. Вона створена розробниками з Китаю і поступово перебралася в сусідні країни, а потім зовсім захопила весь світ. Завантажити месенджер wechat тепер можна з будь-якої країни. У цій статті ви дізнаєтеся всі нюанси установки Вічат на мобільний пристрій з операційною системою на базі Андроїд.

Як і де завантажити додаток

Установчий файл програми wechat знаходиться у вільному доступності на багатьох ресурсах Інтернету. Вона надається на безкоштовній основі з різними мовними налаштуваннями, в тому числі російською мовою. Для скачування утиліти на Андроїд буде потрібно виконати кілька простих кроків:

 1. На екрані смартфона знайдіть іконку магазину Play Market і тапніте не його.
 2. Пройдіть реєстрацію і створити обліковий запис в google, якщо вона у вас відсутній.
 3. У рядку пошуку введіть додаток wechat і натисніть на значок лупи.
 4. З’явиться потрібний утиліта, скачайте її.
 5. Вічат автоматично встановиться на ваш смартфон.

іконка WeChat

Тепер можна почати авторизацію нового аккаунта. Крім офіційного джерела, ви можете знайти потрібне програмне забезпечення в мережевий павутині. Але перш, ніж почати завантаження, переконайтеся в надійності джерела даних. Адже, не виконавши заходів безпеки, ви ризикуєте заразити свій пристрій вірусним контентом.

Системні вимоги

Wechat на системі Андроїд виконує всі необхідні функції без лагів і зависань. Програма сумісна практично з усіма збірками ПО смартфона for android. Утиліту можна скачати безкоштовно для будь-якої версії OS. Встановивши його навіть на найдавніший Андроїд, користувач без проблем буде здійснювати листування і обмін інформацією. Найголовнішим і очевидним системним вимогою утиліти є наявність активного підключення з Інтернет-мережею (бездротовий, мобільного або модемного).

Можливі проблеми при установці

Основними проблемами по запитах користувачів є помилки при створенні облікового запису при реєстрації. В процесі проходження авторизації користувача просять ввести номер стільникового телефону для підтвердження операції, на який в подальшому приходить смс із захисною комбінацією цифр. Але в деяких ситуаціях сповіщення не доходить до клієнта.

Смартфон в руках дівчини

Існує кілька причин для помилки і способів їх вирішення:

 • Неправильно вказано кодове позначення країни.
 • Неправильно вказано номер стільникового телефону. Оповіщення прийде, але не вам.
 • Деякі програми на смартфоні блокують отримання смс листів. Наприклад, антивірусне ПЗ, вимкніть його на час і спробуйте знову.

Якщо така методика не підійшла, зверніться з проханням до служби технічної підтримки.

Проблеми, які виникають в процесі користування, можна вирішити якщо програму оновити до останньої версії Слідкуйте за оновленнями і встановлюйте їх вчасно.

Основні можливості програми

 • Текстова листування.
 • Відправка голосової пошти.
 • Спільний перегляд в HD якості.
 • Можливість здійснення покупок в Інтернет-сервісах.
 • Оплата покупок в магазинах, кафе і ресторанах.
 • Зручний і барвистий інтерфейс.
 • Вільний доступ до використання.
 • Мінімальні системні вимоги.

Вічат є одним з найбільш скачуваних сервісів для зв’язку за останній рік. Практичний і багатий функціонал сприяє цьому, а скачати wechat можна не заплативши ні копійки. Якщо на вашому смартфоні встановлений wechat, пишіть свої відгуки та думки під текстом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector