Як відновити пароль від WeChat (Вічат), як увійти з іншого телефону

Отже, припустимо, що ви забули пароль від вашого облікового запису. Отже, як же отримати до неї доступ в разі втрати пароля? Щоб увійти в вашу забуту обліковий запис, згадайте вашу електронну пошту

  • Якщо при реєстрації аккаунт прив’язується до вашого номера мобільного телефону, то він знадобиться для відновлення даних.
  • Дізнатися свій пароль від входу в додаток можна через Email, вказаний при установці програми.
  • Відновлення даних можливо за допомогою унікального ID, який був введений при реєстрації профілю.

Телефон в руці

Вхід в ВіЧат з іншого телефону

Найчастіше складаються ситуації, коли абонент купує новий телефон і потрібно перенести на інший всі дані (листування, файли, відео, фото) зі старого. Для цього розробники створили можливість перенесення інформації. Щоб перенести дані потрібно:

  1. У додатку на старому смартфоні зайти в налаштування.
  2. Відкрити вкладку «загальні».
  3. У меню, натиснути на кнопку «перенесення чатів» або «міграція чатів».
  4. Вибрати чат для перенесення.
  5. Підключити обидва смартфона до однієї бездротової Wifi мережі.
  6. На екрані старого пристрою з’явиться QR код, потрібно просканувати його за допомогою нового пристрою.
  7. Передача даних почнеться автоматично.

Де зберігаються файли і музика в Wechat

Де зберігаються отримані файли і музика месенджера? Зберігаються вони в каталозі внутрішньої пам’яті смартфона або на знімному флеш-носії. Ви зможете знайти всі необхідні файли, відео, фото, музику в каталозі програми. Єдиний мінус полягає в тому, що пошук певного файлу може зайняти значну кількість часу. Будь-яка сортування відсутня. Кожен окремий файл розташовується в своїй папці, і їй присвоюється буквено-цифрове позначення.

Іконка wechat на екрані

Для того, щоб відправити музику через додаток WeChat необхідно натиснути на значок «+», який знаходиться поруч з конветіком (смс повідомлення). Далі вибрати з галереї музику і відправляєте її. Попередньо потрібно дозволити системі Android доступ до галереї.

Інші питання відвідувачів про мессенджере Wechat

Багатьох користувачів цікавить питання про статус своїх фраз, простіше кажучи — як зрозуміти прочитане чи повідомлення? На відміну від багатьох подібних програм в Вічате не передбачено відображення статусу повідомлення, прочитано воно, і навіть ніякої звук або сигнал для цього не передбачено. Розробники заявляють, що це пов’язано з політикою конфіденційності.

Автоматична можливість перекладу будь-якого повідомлення полегшує бесіди з іноземними користувачами. Просто натисніть на повідомлення і відзначте «перевести». Текст автоматично буде переведений на ваш рідну мову.

Нові акаунти — wechat mini програми, з’явилися вони тільки на початку 2017 року. Це просто розширення офіційних акаунтів, які не потрібно завантажувати для їх використання.

Якщо у вас є питання або ви знаєте додаткові функції цього додатка, пишіть їх в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector