Що таке Wechat (Вічат), як користуватися на телефоні, відгуки про програму

Логотип WeChat на смартфоні

Багато людей в Росії не знають, що таке WeChat, в той час, як він має безліч переваг перед іншими мессенджерами.

В першу чергу, він є гарною альтернативою всім відомому додатку WhatsApp і особливо популярний у себе на батьківщині, в Китаї.

WeChat — месенджер з Китаю

Що це таке — WeChat? Це багатофункціональний месенджер від китайського розробника Tencent. Він доступний для установки на всі популярні операційні системи. WeChat в Китаї досяг великого успіху, так як багато китайців мають по кілька гаджетів, а додаток допомагає об’єднати їх під одним аккаунтом. Ще одна причина популярності мессенджера в Кітае- це дорогі тарифи на SMS.

Безліч китайців користується безпечними грошовими переказами за допомогою цього додатка.

У Китаї заблоковані деякі популярні соціальні мережі, а месенджер Wechat передбачає і функцію соціальної мережі.

Логотип WeChat

За останній час популярність додатки виходить за межі Китаю, тому що WeChat є вже не тільки на китайській мові, але і на інших. Додаток вирішує безліч проблем користувачів і регулярно радує їх оригінальними акціями, новинками та оригінальними пропозиціями.

Загальний огляд додатки

За допомогою WeChat можна обмінюватися миттєвими повідомленнями, а також обмінюватися відеофайлами, музикою, фото і текстовими документами. В арсеналі програми є великий набір стікерів, з яких можна зібрати свою колекцію. За допомогою програми можна також робити відеодзвінки, безкоштовно здійснювати дзвінки з WeChat на WeChat і залишати голосові повідомлення. В огляді WeChat можна побачити функцію «Рація», яку характеризує відмінну якість звуку.

Програма дозволяє створювати групові чати, що дуже зручно для ділового листування з колегами або для особистого спілкування з компанією друзів.

У WeChat можна легко створити офіційні облікові записи, що дуже зручно для багатьох організацій. Додаток допомагає їм рекламувати свою діяльність, знаходити нових клієнтів і збирати відгуки постійних відвідувачів.

Воно також пропонує дуже оригінальні можливості познайомитися. Наприклад, додаток показує всіх найближчих за місцем розташування людей, з якими можна почати розмову.

Руки на клавіатурі

Можна також написати будь-яке повідомлення, яке буде відправлено випадковому користувачеві. Якщо Ви його зацікавите, то можливо знайдете нового співрозмовника.

За допомогою Wechat можна з легкістю знайти своїх сусідів по будинку, якщо у них воно встановлено.

Існує також версія WeChat для ПК. Після відкриття браузера з відповідним сайтом і синхронізації зі смартфоном можна починати спілкуватися. Діалоги, які були тільки на телефоні, на комп’ютері вже не позначаться.

Відеоогляд месенджера — в кінці цієї статті.

Використання програми для покупок

У китайській версії існує Wechat shop, який об’єднує різні торгові майданчики. Покупки можна оплачувати з гаманця Wallet. До гаманця можна прив’язати китайську банківську карту Union Pay в Китаї.

Мессенджер WeChat

Загальна кількість магазинів в Вічат shop становить кілька десятків тисяч — від невеликих чайних магазинчиків до магазинів культових брендів.

Детальний опис wechat shop шукайте у нас на сайті в окремій статті.

Вічат як соціальна мережа

Ще одна цікава функція — це використання мессенджера, як соцмережа. Спочатку потрібно зареєструватися за допомогою свого номера телефону. Після цього можна додати своїх друзів в контакти, а потім переглядати стрічку їх новостей, залишати і отримувати лайки і коментарі. Мінусом є неможливість побачити коментарі та лайки від тих, кого немає в контактах.

Шукати контакти можна не тільки за номером телефону, але і по ID — аналогу логіна, який присвоюється при реєстрації.

Другий варіант пошуку — це QR-код на аккаунт, який можна створити в додатку і поділитися ним в інших соціальних мережах. Після того, як друзі їм скористаються, додаток додасть їх в контакти китайської соціальної мережі.

Wechat — це зручний додаток, що дозволяє спілкуватися будь-яким доступним способом. Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий.

Якщо Ви користувалися цим додатком, будь ласка, залиште свій коментар нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector