Як знайти контакти перевірених постачальників (продавців) в Wechat, як самому відкрити магазин

Промо подарунки WeChat

Вічат — месенджер і соціальна мережа одночасно, розроблена в Китаї. Ця програма завоювало мільйони шанувальників на всіх континентах планети. Все це завдяки своєму універсальному функціоналу — WeChat зручний. Мало яке програмне забезпечення може похвалитися можливістю здійснення покупок і продажів. Платформа месенджера відмінно поєднується з функціями інтернет — магазину. За допомогою цього сервісу користувачі можуть відкрити свою справу без серйозних витрат. У даній статті ми розберемо, як користуватися сервісом Wechat, як знайти постачальників і партнерів в wechat і відкрити свій малий бізнес в мережі Інтернет.

Як використовувати Wechat для покупок

Перш ніж здійснювати покупки і прибуткові угоди, буде потрібно завантажити і встановити програму на пристрій. Файли знаходяться у вільному доступі, але при скачуванні перевіряйте ресурс на наявність вірусів. Є версія для ПК (посилання ми дали вище), для IPhone і Андроїд. Є навіть онлайн версія Вічат. Wechat shop багато в чому випереджає свого конкурента Таобао — самостійно купувати тут зручніше, багато товарів ви знайдете тут дешевше.

Логотип WeChat

Отже, ви встановили Вічат, саме час зробити першу покупку. Для цього потрібно виконати:

 • Включити додаток.
 • Відкрити вкладку магазину.
 • У вікні легко зорієнтуватися. Вам на вибір надано великий ряд категорій товарів. Виберіть категорію і товар.
 • Під фотографією товару вибрати необхідні розміри вироби та колір.
 • Заповнити анкету, в якій вказується адреса для здійснення доставки.

Під кожним продуктом і описом знаходиться вкладка відгуків, в якій перед покупкою ви можете оцінити якість постачальника послуг і товарів. Також у кожного продавця є рейтинг, орієнтуючись на який ви не ризикуєте потрапити в лапи шахраїв. Інтерфейс виконаний дуже зручно, всі необхідні кнопки завжди під рукою і в поле зору. Розроблено надійна система пошуку. Великий спектр фільтрів дозволить покупцеві в найкоротші терміни знайти потрібний продукт.

Користувач може вибрати в якості оплати: Wechat гаманець, китайські банківські карти або сервіс Аліпей. Особливо зручною вважається оплата за допомогою Вічат гаманця. До цього гаманцю ви зможете прив’язати будь-яку банківську карту. Після оплати покупець отримує чек — квитанцію. Процес покупки відбувається в лічені хвилини.

WeChat ноутбук в кафе

Як шукати контакти постачальників в Вічат

Якщо ви хочете заробляти в Wechat Shop, вам будуть потрібні постачальники якісного товару. Новачкові в світі Інтернет-торгівлі хорошого постачальника знайди зовсім непросто. Виробництво і фабрики Китаю постачають весь світовий простір якісної і недорогою продукцією. Щоб знайти і зв’язатися з перевіреним постачальником необхідної товарної категорії, потрібно використовувати один з цих способів:

 • знайти контакти брендів з чиєї-небудь рекомендації. Такий спосіб не завжди ефективний, мало хто захоче ділитися з вами своїм постачальником. Це конкуренція;
 • відвідування міжнародних торгових виставок та ярмарків. Досить витратний підхід, але приносить свої плоди. На таких виставках представлені в основному предмети електроніки, а товарів для дрібної торгівлі немає;
 • відвідування щорічного ярмарку Гуаньджоу, де постачальники і покупці можуть легко знаходити один одного. Ефективний метод, дозволяє налагодити особисті контакти з безліччю постачальників;
 • пошук на різних торгових сервісах (Alibaba, taobao і ін.).

Як бачите пошук надійного партнера в Інтернет-торгівлі досить трудомісткий процес. Знадобиться багато часу, щоб ваш wechat магазин зміг скласти конкуренцію іншим продавцям.

Дівчата з покупками

Як відкрити свій бізнес з Wechat

Бізнес в Вічат — успішна ніша для молодих підприємців та бізнесменів. Чудова стартовий майданчик для новачків. Проста особиста сторінка в сервісі замінює цілий інтернет — магазин, відсутня необхідність в реєстрації індивідуального підприємства, безкоштовна платформа для ведення торговельної діяльності, а товари не обкладаються податковими зборами. Для початку своєї діяльності потрібно мінімальна витрата коштів:

 • Рахунок в китайському банку або банківська картка.
 • Сім-карта.
 • Мінімальний стартовий капітал. Для накрутки числа передплатників, просування і зростання популярності доведеться розщедритися.

Почати свій бізнес простіше, ніж здається. Закуповуйте одяг і перепродувати її за більш вигідною ціною. Шукайте постачальників і підвищуйте свій рейтинг, створюйте магазини в wechat.

Також врахуйте можливі проблеми — Вічат може бути заблокований в Росії. Або ж можуть виникнути складності при реєстрації в WeChat. А якщо ви все ж встановили його — можуть виникнути проблеми при використанні. Всі ці проблеми вирішуються — просто читайте статті по посиланнях вище.

Ви вже торгуєте в цьому сервісі? Пишіть свої відгуки та коментарі нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector