Що робити, якщо WeChat не працює (не відображує номер, занадто багато операцій)

Логотип Wechat на смартфоні

Wechat — універсальне додатки для обміну миттєвими повідомленнями, фото, відео, файлами. За допомогою цієї програми користувачі без підключення до мобільної мережі здатні вести переписку, досить наявності активного підключення до мережі інтернет. Але в деяких випадках у користувачів виникають проблеми з установкою, користуванням програми. У цій статті ми розберемо основні помилки і проблеми, що виникають в процесі використання утиліти, а також методи їх вирішення. Деякі причини, коли wechat у вас не працює, ми тут і розглянемо.

Помилка доступу до сервера

Може бути кілька причин, чому не працює wechat. При установці сервісу користувачі стикаються з такою проблемою, як помилка доступу до сервера в wechat. Як її вирішити? Проблема полягає в тому, що на території Російської Федерації дане додаток заблоковано, і тому при запуску вискакує помилка підключення до серверів. Крім wechat в нашій країні безліч інших додатків були підібрані блокування.

Але існує можливість обійти цю заборону. Для цього досить встановити VPN сервіс. Це утиліта, яка відкриє доступ до заборонених ресурсів. Вона працює в автоматичному режимі, просто встановіть її на свій пристрій. Але перш ніж завантажувати з підозрілих сайтів, пам’ятайте, що під виглядом безневинного додатки може ховатися небезпечний системний вірус, за допомогою якого шахраї зможуть заволодіти вашою інформацією. Подібні плагіни доступні для пристроїв з будь-якою операційною системою. Найбільш відомі і перевірені серед них:

  • «Opera vpn»;
  • «Hola»;
  • «Turbo vpn».

WeChat смартфон

Такі програми працюють і на стаціонарних пристроях (персональних комп’ютерах).

Відсутні номери контактів в Wechat

Неприємна ситуація виникає після установки нового клієнта програми, коли не відображається номер абонента в Вічат. Користувачі не бачать номери своїх співрозмовників. Дану задачу можна вирішити, зайшовши в налаштування програми, у вкладці конфіденційності натиснути на відповідний перемикач. Або користувач, з яким ви спілкуєтеся, сам має намір приховав інформацію про себе.

Помилка — надто багато операцій

Деякі абоненти скаржаться, що при реєстрації нового облікового запису вискакує помилка «занадто багато операцій». Це може статися через збій системи. Якщо не виходить зробити реєстрацію, спробуйте виконати цю операцію на наступний день. У разі повторної невдачі слід звернутися в службу технічної допомоги сервісу. У короткий період часу фахівці зв’яжуться з вами і дозволять будь-технічне питання.

Плакат з логотипом WeChat

Чи не приходять повідомлення

При реєстрації аккаунта може виникнути наступна неприємна ситуація, коли Вічат просто не показує повідомлення. Для підтвердження реєстрації на номер вашого смартфона повинен прийти захисний пароль. Що робити якщо він не прийшов? Існує кілька причин:

  1. Ви вказали правильну код свого регіону. Змініть його на вірний.
  2. Wechat не працює, якщо ви вказали неправильний номер телефону. Смс буде відправлено абсолютно іншому абоненту.
  3. Антивірус блокує повідомлення. Деякі версії антивірусних програм не допускають отримання подібних повідомлень. Просто вимкніть на деякий час ваш антивірус.

Якщо жодна з описаних причин не підходить, то можна звернутися до служби техпідтримки сервісу. Тут вам допоможуть розібратися в ситуації, що склалася.

У вас є питання? Пишіть їх в коментарях під статтею.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector