Реєстрація в Wechat, рішення проблем (не спадає СМС, код перевірки)

іконка WeChat

Мессенджер Вічат можна вважати серйозним конкурентом інших аналогічних програм призначених для вільного спілкування користувачів. Додаток має зручний інтерфейс і їм дуже просто користуватися. Сьогодні існує вже більше шестисот тисяч людей, які активно використовують його для комунікації. Творцями Wechat передбачається зручна реєстрація, яка займає у користувача нетривалий час. Якщо ж ви забули пароль від Вічата — його можна відновити. Розглянемо докладніше процес реєстрації в месенджері.

Як зареєструватися на Wechat

Відразу слід зазначити, що зареєструватися в Wechat можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Інакше буде потрібно дозвіл щодо використання програмного забезпечення від батьків.

Реєстрація в Wechat досить проста і не займає багато часу. Насамперед Вічат треба встановити на мобільний пристрій (можна скачати Вічат для Андроїд, Iphone, або Windows Phone). Для цього необхідно провести скачування настановних файлів ПО, і пройти процес установки програми. Далі послідовно потрібно виконати наступні кроки:

 1. Відкриваємо програму.
 2. Починаємо Wechat Registration, для чого натискаємо кнопку «Реєстрація» або «Log in» при англійському інтерфейсі.
 3. Вибираємо вид реєстрації — за номером телефону.
 4. Заповнюємо особисті дані, вказавши при цьому місце свого проживання.
 5. Вказуємо свій номер мобільного телефону, до якого буде проведена прив’язка аккаунта.
 6. Вводимо унікальний пароль для захисту свого аккаунта від несанкціонованого доступу.
 7. Після підтвердження своїх дій по вказаним телефонним номером приходить СМС повідомлення з чотиризначним кодом.
 8. Вводимо прийшов секретний код і підтверджуємо свою дію.

Реєстрація в WeChat

Все, реєстрацію на Wechat ви практично закінчили. Тепер потрібно придумати свій нік, можна додати свою фотографію і відредагувати аккаунт. При першому запуску месенджер запросить доступ до мобільних номерів, що зберігаються на пристрої. Буде проведено аналіз інформації, і користувач зможе бачити, хто з абонентів зареєстрований в Вічат.

Іноді при використанні Вічата виникають проблеми. Наприклад, не відображає ваш номер, або видає помилку, що занадто багато операцій. В такому випадку прочитайте цю статтю — вона вирішує ці проблеми.

Що робити якщо не приходить код підтвердження

Якщо не приходить СМС з кодом підтвердження при реєстрації в Wechat, необхідно виконати наступне:

 1. Натиснути на кнопку активує його відправку повторно.
 2. Якщо СМС знову не прийде необхідно провести активацію голосового виклику (натиснути на номер). Секретний код повинен бути продиктований в голосовому режимі.

Якщо все таки ви не отримуєте код активації, можна зробити наступне:

 • Перевірити правильність введення телефонного номера.
 • Зупинити на час роботу антивіруса.
 • Відключити роботу іншого ПО.
 • Провести реєстраційну процедуру, встановивши СІМ-карту на інший пристрій.
 • Зв’язатися з технічною підтримкою стільникового оператора (наприклад, Білайн) і уточнити можливу причину, через яку не спадає СМС.
 • Відправити запит працівникам технічної підтримки месенджера Вічат.

Інші можливі проблеми при реєстрації

При реєстрації дуже важливо вказувати саме свій телефонний номер, якщо цього не зробити (вказати довільну комбінацію цифр), то ви не зможете її закінчити.

Також при реєструванні в Wechat в Росії важливо на початку номера телефону прописати +7.

Залежно від телефону, при проходженні реєстраційного процесу вискакує помилка або інформація подається на різних мовах, що ускладнює його закінчення.

Якщо Ви використовуєте месенджер Wechat, залиште свої коментарі про складнощі, які виникали при реєструванні в програмі. Ця інформація буде корисна не тільки для нас, але і для інших користувачів.

Успішно встановивши Вічат, подивіться інструкцію по використанню. А якщо вам цікава тема свого бізнесу — тут ми розповідаємо, як організувати бізнес з Вічат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector