Що таке Wechat Pay (гаманець), як прив’язати карту до Вічату

wechat pay

Технологічний рівень розвитку суспільства постійно зростає. Найважчі завдання можуть вирішувати мобільні пристрої за рахунок спеціальних додатків. Все більша кількість людей воліють спосіб спілкування і обміну інформацією за допомогою всіляких соціальних мереж і месенджерів. Дзвінки та смс по мобільній мережі втрачають свою актуальність. Безкоштовне спілкування через Інтернет — нова сторінка в історії технологій. Відмінний представник месенджерів нового покоління — китайська програма Вічат.

Wechat pay — універсальна утиліта, що дозволяє проводити обмін миттєвими повідомленнями, має ряд інших серйозних можливостей. Серед яких оплата покупок, послуг, переказ грошових коштів. Люди навіть роблять бізнес з Вічатом. Практично всі фінансові операції зараз можна виробляти, використовуючи смартфон. Відпадає потреба забивати кишені дрібницею, купюрами. Це набагато спрощує грошові операції. У цій статті ви дізнаєтеся, що таке гаманець Вічат, як його створити і користуватися.

Відзначимо, що офіційно Вічат заблокований в Росії. Чому так сталося, і що робити з цим — читайте в цій статті.

Як зареєструвати або активувати гаманець Wechat

Перш, ніж почати роботу з Wechat гаманець і виконувати платіжні розрахунки, потрібно активувати його. Якщо ви встановили додаток і зробили реєстрацію, використавши не китайський мобільний номер, то гаманець не буде автоматично активований. Дана опція відсутня для версії утиліти в Росії. У такій ситуації потрібно:

 • Завантажити та встановити Wechat Payment.
 • Реєстрація рахунку.
 • Попросіть кого — небудь перевести на ваш рахунок деяку суму грошей, мінімум один юань. Після цієї маніпуляції ваш гаманець повинен автоматично почати роботу.
 • Якщо переказ коштів не допоміг, тоді спробуйте змінити мову інтерфейсу програми. В успішному результаті подій, ви можете назад русифікувати Wechat Pay.

Тепер здійсните вхід в опції гаманця і почніть виконувати платежі.

wechat pay

Розрахунок в магазинах кафе за допомогою гаманця Wechat

Платежі за допомогою смартфона і додатки Wechat Pay користується високою популярністю серед громадян Китаю. Існує кілька методів виконання платіжних операцій. Перший спосіб — це застосувати функцію Quick Pay, в цьому меню користувач надає продавцеві чек і штрихкод. У китайських великих магазинах такий спосіб оплати більш поширений. Другий метод виконується так:

 • Зайти в розділ чатів.
 • В правому куті екрану натиснути на іконку у вигляді плюсик.
 • Вибрати функцію сканування QR коду (в магазинах є спеціальна техніка). Або відкрити розділ «далі».
 • Натиснути на кнопку оплати постачальникам.

Для оплати ресторанів і кафе в Китаї застосовується QR код. Офіціант принесе вам його по закінченню обслуговування. Вам буде потрібно його відсканувати. Розрахунок виконаний. Система оплати Wechat Wallet дозволяє здійснювати спільні покупки, сума ділиться на рівні частини. У магазинах і торгових центрах ситуація аналогічна, продавець надасть вам код, ви скануєте і оплачуєте.

Платіж зі смартфона

Прив’язуємо карту VISA або MasterCard до гаманця Wechat

Для автоматичного поповнення гаманця треба прив’язати вашу банківську карту до Wechat. Це автоматично синхронізує рахунок карти і рахунок системи платежів. Згодом ви зможете виконувати всі необхідні дії зі своїм банківським рахунком. Щоб виконати прив’язку картки буде потрібно:

 • Запустити програму і відкрити вкладку «Я».
 • Відкрити опцію «гаманець».
 • Серед безлічі представлених функцій вибрати додавання нової карти.
 • Введіть реквізити картки (номер, термін дії та особисту інформацію) в правильній послідовності.
 • Прив’яжіть до вічату ваш номер мобільного телефону. Краще ввести китайський номер. Адже якщо вказати російський номер, то на нього не прийде смс повідомлення про підтвердження.

Як зняти або вивести гроші з Wechat

У деяких ситуаціях потрібно перевести в готівку свої фінанси, для цього треба перевести фінансові кошти на банківську карту. Буде потрібно зайти в опції «гаманець». Зайти в меню для переказу коштів. Вкажіть інформацію про банківську карту, ввести пароль для платежу і вивести гроші. Фінанси будуть перераховані протягом від 10 хвилин до доби, а баланс зміниться відразу. Але така опція доступна тільки для користувачів китайських карт. Вивести на російські банківські карти офіційно немає можливості. Але з цього приводу промишляють шахраї, які пропонують свої послуги з перекладу і конвертації валюти.

Сервіс прекрасно підійде для подорожей за кордоном і для покупок в інтернет магазинах.

Якщо у вас є гаманець в цій системі, пишіть свої думки про зручності в коментарях.

Буває, що Вічат не працює — в такому випадку, читайте цю статтю про рішення цієї проблеми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector