Як відновити WeChat (Вічат), якщо забув пароль або змінив номер телефону

Смартфон в руці

Китайський месенджер WeChat став досить популярним у багатьох країнах світу. У нас є відгуки про Вічате. Але навіть в силу його простоти у користувачів виникає купа проблем з його експлуатацією. Найпоширеніший питання — як відновити пароль WeChat? Причиною цієї зацікавленості є те, що власник забув або втратив пароль і не може увійти в програму.

Буває, що ви просто забули пароль — тоді ця стаття допоможе вам. Також зустрічається проблема реєстрації в Вічате.

Не варто турбуватися завчасно. У кожної проблеми є своє рішення. З нашої статті ви можете отримати багато корисної інформації, що стосується відновлення пароля, що допоможе вам повернути доступ до аккаунту. Додаткові знання для того різання даної процедури не потрібні. Розробники передбачили можливість такого випадку і заклали в програму все необхідне для допомоги користувачам. Давайте детально розглянемо процес відновлення.

Як відновити акаунт якщо забув пароль

Активізація комунікатора можлива через соціальні мережі або телефонний номер. Щоб убезпечитися, абонент вводить логін і пароль, який захистить його від зломщиків. Надійним вважається набір символів, що складається не тільки з цифр, але і букв. Якщо ви придумали собі супер-пін, але не записали його десь, а через деякий час забули пароль, а телефон дав збій і не виходить зайти в WeChat, перша думка, яка приходить в голову: «Як відновити пароль в WeChat».

Введення логіна і пароля

Це можна зробити трьома способами.

  1. Через мобільний телефон. У той момент, коли ви реєструвалися, прикріплювали свій аккаунт до номера телефону. При відновленні пароля з метою безпеки на нього прийде SMS з кодом, який потім потрібно буде ввести в спеціальне поле.
  2. Через електронну пошту. Якщо при установці програми ви вказали свій e-mail, його потрібно буде повідомити службі підтримки, щоб вони відправили вам лист з посиланням на право доступу до додатка.
  3. Через ID код, який був прив’язаний до профілю в момент реєстрації. Його вводять в відповідну графу.

Відновлюємо аккаунт в WeChat в такому порядку:

  • відкриваємо месенджер;
  • натискаємо на кнопку «Забули пароль»;
  • вибираємо найбільш підходящий метод для відновлення забутого пароля в WeChat і слідуємо рекомендаціям системи;
  • придумуємо і вводимо нову комбінацію.

Якщо все виконано правильно, через кілька хвилин Вічат буде доступний. У тому випадку, якщо щось не виходить, виберіть інший спосіб відновлення.

Замок з ключем

Багато хто з користувачів реєструє програму на китайську сім-карту, так як саме в Китаї вона користується найбільшою популярністю. І перебуваючи в іншій країні, де сім-карта може бути недоступна, і ви вийдете з облікового запису, відновити Вічат за допомогою телефону буде неможливо. Тому, при реєстрації прив’язуйте обліковий запис до електронної пошти.

Тепер ви знаєте, як в Вічате відновити пароль. Якщо пройдений процес не приніс позитивних результатів, доведеться видаляти додаток і встановлювати його заново.

Якщо ж Вічат у вас встановлений, але не працює — почитайте цю статтю, вона повинна допомогти вам.

Як прив’язати аккаунт до іншого телефону

Будь-який номер телефону може бути зареєстрований в додатку тільки один раз. Щоб відновити обліковий запис в WeChat на інший телефон, його потрібно відв’язати від попереднього.

Якщо не прив’язали ні електронну пошту, ні ID до облікового запису, і забули пароль, то увійти в Вічат більше не вийде.

Намагайтеся уважно читати функціонал месенджера, не виконувати незрозумілі дії і тоді активний аккаунт в WeChat прослужить вам довгі роки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector