Як завантажити і встановити Wechat (Вічат) для комп’ютера безкоштовно російською мовою

Дана утиліта має десктопну версію, в тому числі російською мовою, що є ще однією перевагою в порівнянні з іншими мессенджерами. Стаціонарна версія виконана у вигляді веб — інтерефейса. Але вона урізана в деякій частині функціональних можливостей. Якщо вам потрібна робоча програма на комп’ютер з повним набором властивостей, скачайте і встановіть на термінал Андроїд-збірку. Це можливо, буде потрібно лише застосування спеціального емулятора BlueStacks. За допомогою такого плагіна користувач зможе здійснити вхід в магазин додатків Play Market і виконувати запуск утиліт для смартфона.

ноутбук

Вічат для Лінукс

Система Linux не користується широким застосуванням серед простих обивателів. Але для деяких користувачів в такій ОС необхідно мати на озброєнні месенджер. Існують спеціальні збірки, які можна знайти на спеціалізованих сайтах. Скачайте архів і витягніть інсталяційний файл. Запустивши його, з’явиться QR код, його треба просканувати додатком на смартфоні. Після таких нескладних махінацій доступ в сервіс буде відкритий.

Які можливості є в десктоп версії

Як і версія для смартфона, варіант для пк виконує подібні функції, але в більш розгорнутому вигляді:

  1. Wechat гаманець. За допомогою цієї функції ви зможете оплачувати будь-які покупки, рахунки в ресторані і кафе. Купувати в відомих інтернет магазинах. Виводити фінансові кошти на банківську картку, виробляти перекази. Доступно використання біткоіни.
  2. Застосування QR кодів для здійснення угод.
  3. Вічат на терміналі працює в режимі браузера. Дивіться фото в Вічате, здійснюйте запис на прийом до лікарні, замовлення таксі, замовляйте доставку їжі.
  4. Основні функції месенджера. Оправлення миттєвих листів, обмін документами і медіафайлів, перегляд фото та відео, пошук своєї другої половинки.

Переваги ПК збірки:

  • наявність російської версії;
  • зрозумілий і барвистий модуль інтерфейсу;
  • широкий розкид можливостей;
  • доступність;
  • розробники постійно оновлюють і додають нові функціональні можливості програми;
  • сумісність з усіма ОС на ПК і ноутбуках.

Вийшло встановити декстопов версію? Пишіть коментарі під статтею.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector