VoWiFi що це таке в телефоні Honor і Huawei

Власники мобільних телефонів деяких марок можуть помітити, що в рядку стану їх телефону раптово з’явився напис «VoWiFi». У чому суть цього напису власник девайса зазвичай не здогадується, будуючи різні припущення з цього приводу. В даному матеріалі я розберу дане питання і поясню, що ж це «VoWiFi» в китайських телефонах Honor і Huawei, і для чого створена дана технологія. А також як вмикати та вимикати зазначену функцію на вашому мобільному гаджеті.

VoWiFI в рядку станів

Що таке VoWiFi?

«VoWiFi» (акронім від «Voice over WiFi» — «Голос через WiFi») — це модерна технологія, що дозволяє здійснювати голосові дзвінки і SMS зі свого мобільного номера за допомогою WiFi. Завдяки цій опції ви можете користуватися можливостями вашого телефону навіть там, де мобільний сигнал оператора відсутній або вкрай слабкий (наприклад, в різних підвалах, метро, ​​всередині бетонних будівель etc.). При цьому в таких місцях може бути хороший Wi-Fi, що дозволяє використовувати доступ до інтернету з Honor і Huawei для здійснення дзвінків і відправки SMS-повідомлень.

VoWiFi Інтернет

Дана технологія активно задіює інтернет для здійснення дзвінків

Відмінність роботи «VoWiFi» від традиційних месенджерів (Viber, Skype etc.) в тому, що ваш телефон зв’язується через Інтернет з вашим мобільним оператором. Такі дзвінки оплачуються по домашньому тарифом вашого оператора, що дозволяє економити гроші на дзвінках (особливо міжнародних). При з’єднанні ваш телефон сам вирішує, як оптимальніше зв’язуватися з оператором — через звичайну мобільний зв’язок або через «VoWiFi».

Це корисно знати: Що означає «абонент тимчасово недоступний».

Переваги мобільної технології

Після того, як ми розібрали, що це таке VoWiFi в китайських смартфонах Honor і Huawei, розглянемо також переваги зазначеної технології. Спочатку впровадження Voice WiFi зіткнулося з протидією мобільних операторів по всьому світу. Останні не хотіли втрачати свої доходи від голосового зв’язку, а також значну абонентську плату за міжнародний роумінг, яку дезавуює впровадження «VoWiFI». Однак нові бізнес-моделі, що допускають фіксовані голосові послуги, і усвідомлення того, що користувачі все-одно будуть використовувати OTT-додатки для викликів, усунули останні сумніви операторів ринку мобільного зв’язку.

VoWiFI графік зростання

З 2015 року в світі спостерігається перманентне зростання використання ВоВайФай

До плюсів даної технології для кінцевого користувача відносять наступне:

Особливості: Наявність:
Єдиний голосової номеронабиратель на вашому смартфоні+
«VoWiFI» дозволяє здійснювати голосові послуги через будь-яку мережу Wi-Fi (будинок, офіс, сторонні точки доступу)+
Технологія забезпечує краще покриття в приміщенні+
Повна підтримка переадресації викликів між Wi-Fi і LTE (з використанням VoLTE) і спеціальна підтримка в пристрої+
Дзвінок з будь-якої точки світу буде оплачуватися як мобільний дзвінок у вашій домашній мобільної мережі+

VoWiFi

Мобільний технологія VoWiFi

Умови роботи VoWiFi на телефонах Honor і Huawei

Розглянуту мною технологію підтримують далеко не всі мобільні пристрої. Підтримка технології присутній на модерних пристроях останніх років. Чи є дана технологія на вашому девайсі ви можете дізнатися, перейшовши на сайт його виробника, і прочитавши технічні характеристики вашого гаджета.

підтримка технології

У технічних характеристиках гаджета повинна бути заявлена ​​підтримка даної технології

Крім того, роботу технології у вашій мобільної мережі повинен гарантувати мобільний оператор. Першим з вітчизняних операторів, які заявили про підтримку VoWiFI став «Білайн». Згодом про підтримку технології заявили ряд інших російських операторів.

Як вмикати та вимикати Voice WiFi на вашому гаджеті

Для включення VoWiFI на смартфонах марок Honor і Huawei, а також інших мобільних девайсах, необхідно:

 1. Перейти в налаштування вашого телефону.
 2. Далі вибрати розділ «Виклики» (або аналогічний) і задіяти функцію «Дзвінки по Wi-Fi». Відповідно, відключення роботи проводиться шляхом деактивації згаданої настройки.
 3. На інших гаджетах функція «Дзвінки по Wi-Fi» може бути активована переходом в налаштування телефону, вибором розділу налаштувань бездротової мережі (Wi-Fi Preferences), і активації там відповідної опції.

  Wi-Fi calling

  Опція «Wi-Fi calling» (дзвінки Wi-Fi) в настройках бездротової мережі

 4. На смартфонах «Самсунг» цю функцію можна активувати за допомогою натискання на спеціальну іконку у верхній шторкою найбільш використовуваних опцій.

  Виклики через WiFi

  Активація функції на Самсунг

 5. На «iPhone» опція активується переходом в настройки, і вибором розділу «Телефон». Тут активуйте опцію «Виклики по Wi-Fi».

  Активація на айФоні

  Активація технології в налаштуваннях Айфон

Це цікаво: Як дізнатися, на кого оформлений номер телефону.

висновок

У нашій статті ми розібрали, що таке технологія VoWiFi в телефонах марок Honor і Huawei. А також які плюси даної технології, і як її активувати. Використання опції несе в собі ряд переваг, що дозволяють підтримувати високу якість зв’язку навіть в закритих приміщеннях, де мобільний сигнал слабкий або зовсім відсутній. При цьому в Росії поки спостерігається етап впровадження зазначеної технології, тому пожінанія плодів від всіх її переваг ще попереду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector