Виберіть або Вайбер читаємо правильно по транскрипції

Виберіть або Вайбер думаю це запит зараз дуже популярний в пошукових системах, а за скільки? Та все просто, зазвичай виникає суперечка між двома людьми, на тему як правильно вимовляється слово Viber.

У кожної людини хто користується цією програмою, свій погляд на правильну вимову, хто вважає що правильно говорити «Виберіть«, А хто то вимовляє«Вайбер«.

Вайбер або Виберіть
Вайбер або Виберіть

Однак якщо поглянути в транскрипцію слова Viber, все стане ясно — В А Й Б ЕР! Це єдиний правильний варіант вимови для цієї чудової програми.

Вайбер або Виберіть
Вайбер або Виберіть

Але якщо, хто вважає що правильно говорити Виберіть, а не Вайбер, нехай залишиться при своєму думка, і сперечатися з таким людина не має сенсу. [ `Vaiber] — правильно читається саме так, але в Росії в побуті досить часто, ми читаємо назви програм, або фірм так як бачимо. Тому як вимовляти і читати слово Viber це вже справа особисто кожного користувача.

Виберіть або Вайбер не треба сперечатися

Вайбер вже давно користується великим інтересом у користувачів РФ, завдяки наданню голосової інтернет телефонії, ми можемо спілкуватися з ким завгодно в будь-якій точці нашої планети. Найперша версія Виберіть, була запущена ще в 2010 році, на телефоні IPhone, а для Андройд з’явилася тільки в 2011 році, з обмеженням 50 тис користувачів.

Надалі вже з’явилися версії для BlackBerry, Bada, і Windows Phone смарфона. Версія Виберіть для комп’ютера, з’явилася зовсім недавно в 2013 році, для операційних систем Windows і для OS X. А на початку 2014 року компанію купила Rakuten, за 900 млн. Доларів. Джерело Вікіпедія, на сайті ви знайдете більш детальну інформацію про програму.

Якщо у вас є проблеми з додатком Viber, ви можете знайти рішення в розділі FAQ, де можна задати питання, дотичній вашої проблеми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector