Як налаштувати Вайбер на телефоні — інструкція + відео

Одним з найпопулярніших месенджерів на сьогоднішній день можна назвати програми Viber. Дана програма має хорошу якість реалізації, дозволяє спілкуватися через інтернет абсолютно безкоштовно.

Багато шукають інформацію про те, як налаштувати Вайбер, не підозрюючи, що процедура встановлення та налаштування дуже проста. Провести установку програми можна на телефон або планшет, комп’ютер.

Розібратися з усіма функціями та налаштуваннями можна самостійно, так як розробники створили просту і зрозумілу віртуальне середовище для спілкування. При цьому кожне вікно має свої особливі функції. Загальні настройки можна знайти в головному вікні програми.

Правильна настройка VIber
Правильна настройка VIber

Перший етап настройки — правильна установка

Перш ніж проводити пошук інформації про те, як налаштувати Виберіть на телефоні, варто врахувати, що потрібно спочатку провести правильну установку даної програми. Процедура установки проводиться наступним чином:

viber-nastroiki

 • Заходимо в Google Play або Apple Store для пошуку потрібної програми.

  тиснемо встановити
  тиснемо встановити

 • Якщо телефон або планшет має іншу версію операційної системи, слід провести пошук правильного видання месенджера на офіційному сайті розробників.

  натиснути
  Натиснути «прийняти»

 • Також є можливість провести установку додатка на Андроїд або Айфон зі сторонніх сайтів.

  Оцініть додаток Вайбер
  Оцініть додаток Вайбер

Однак варто пам’ятати, що деякі програмісти намагаються внести в інсталяційний файл зміни, які мають шкідливий характер. В офіційних магазинах мобільних операційних систем є докладний опис програми, відгуки реальних користувачів і коментарі розробників. Тут також можна вивчити основні переваги та недоліки, переглянути скріншоти програми і дізнатися багато іншої інформації.

тиснемо продовжити
тиснемо продовжити
Вводимо номер телефону
Вводимо номер телефону

Після того як програма була знайдена в списку численних месенджерів, для чого можна скористатися пошуком, погоджуємося з ліцензійною угодою і проводимо установку.

Для скачування рекомендується використовувати без лімітний інтернет. Погоджуючись з ліцензійною угодою ви визначається деякі права доступу для додатка, про що варто знати.

Після того як установка була завершена слід перейти на основну сторінку додатка, де буде запропоновано пройти реєстрацію або увійти в свій аккаунт при його наявності. Якщо раніше був створений акаунт раніше можна увійти в нього заново.

підтвердити номер
підтвердити номер
чекаємо активацію
чекаємо активацію

Реєстрація проводиться в такий спосіб: вводимо номер телефону, на який буде надіслано повідомлення для прив’язки аккаунта, якщо автоматично не була визначена країна, також вводимо і ці дані ручним способом. Після приходу повідомлення варто його ввести у відповідне вікно, і програма буде доступна до використання.

Кінець активації VIber
Кінець активації VIber

Після цього буде створений акаунт зі стандартними настройками. Як налаштувати Вайбер на Андроїд знають багато, але все ж виділимо кілька основних моментів.

funkcii-viber

Налаштування роботи Мессенджера Вайбер

Спочатку встановлюються стандартні настройки, які, на думку розробників, більш оптимальні. Незважаючи на це є можливість провести більш детальну настройку і підігнати програми під особливості свого життя і параметри девайса.

Всі настройки програми розміщені в одному меню, що дозволяє швидко провести зміну її роботи досить швидко. Деякі функції можуть бути відключені, наприклад, повідомлення про що надійшов повідомленні. Якщо є проблеми, то можна скористатися зворотнім зв’язком.

У висновку відзначимо, що при пошуку відповіді на питання, як налаштувати Вайбер на телефоні, слід звертати увагу на рекомендації від розробників. Сам додаток має масу підказок, які допомагають з установкою корисних властивостей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector