Де можна скачати красиві і яскраві новорічні листівки для Viber

Новий рік — це свято родом з дитинства, діти напередодні цієї дати чекають діда Мороза, а дорослі мріють про новий етап у їхньому житті. Простий і швидкий спосіб привітати друзів і колег по роботі, донести до них свої емоції — відправити графічне привітання.

Новорічні листівки Вайбер
Новорічні листівки Вайбер допоможуть весело і красиво привітати друзів
Якщо ви — досвідчений користувач месенджерів, тоді зробити це не важко. Скачайте або створіть самостійно новорічні листівки для Вайбера і насолоджуйтеся спілкуванням. Незалежно від того, де буде завантажено зображення, якщо воно призначене для даного мессенджера — яскрава графіка і чіткість картинки гарантується.

Новорічні листівки розробляються кваліфікованими фахівцями за особливою технологією. Створюючи їх дизайн, розробники прагнуть максимально врахувати актуальні смаки і потреби кожного користувача.

Як відправити вітальне повідомлення

Користувач може відсилати їх у вигляді стікерів і картинок, а також формат VR. Якщо завантажити ролик готовим, його відправка займе кілька секунд. Проти потрібних контактів досить просто поставити галочку, щоб не дублювати картинку кожен раз заново.
Є ще один шлях, складніше — змонтувати відеоролик самостійно, вклавши в нього частинку душі. Простий спосіб відправки листівки з різдвом з Виберіть:

  1. зайдіть в месенджер;
  2. виберіть режим індивідуального або групового чату;
  3. зліва розташований значок «+», натисніть на нього;
  4. в меню виберіть пункт Галерея;
  5. відзначте галочкою одну або кілька картинок, які готуються до відправки;
  6. відішліть повідомлення з вкладенням.

Новорічні листівки Вайбер
Виберіть листівку для відправки і натисніть на значок
Новорічні листівки Вайбер
Після відправки зображення можна подивитися
Для користувачів, що віддають перевагу бути оригінальними і вітати своїх друзів ексклюзивними файлами, розробники пропонують скористатися програмою «Дадлі».

Пам’ятайте! Вона працює виключно на планшетах і смартфонах, але, на жаль, недоступна в деськтопной версії. Причина — відсутність у ПК сенсорного дисплея.

Вибравши цю функцію і відкривши відповідне вікно, можна приступати до малювання картинки безпосередньо на екрані гаджета пальцем. Далі його необхідно зберегти в якості графічного файлу в пам’яті телефону або відразу відправити в індивідуальний або груповий чат.
Такі зображення, на відміну від відеороликів, займають мало місця і не «захаращують» сховище в самому смартфоні або на карті пам’яті. Тому експериментувати ви можете, скільки забажаєте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector