Яскраві привітання для Вайбера на всі випадки життя

По всьому світу більше 800 мільйонів чоловік спілкуються за допомогою Viber. Причому люди використовують не тільки смартфони, але і ПК, так як розробник створив різні версії утиліти. Програма корисна ще тим, що дозволяє відправляти співрозмовникам різні привітання для Вайбера.

Привітання для Вайбера
Вайбер — відмінна можливість швидко і зручно привітати друзів
Ця опція актуальна, як ніколи, тому що у людини не завжди є можливість особисто привітати свого друга, родича або кого-небудь ще.

Який можна зробити сюрприз

Привітання через Вайбер можуть бути різними. Цьому сприяє продумана функціональність утиліти, яка регулярно удосконалюється розробником.
Отже, кожен з користувачів має можливість привітати іншого абонента зі списку контактів за допомогою:

  • голосового безкоштовного дзвінка;
  • відеодзвінка;
  • короткого текстового повідомлення;
  • записаного заздалегідь аудіоповідомлення;
  • яскравою і барвистою картинки;
  • оригінального стікера.

Останній спосіб користується сьогодні великою популярністю. Користувачам навіть не потрібно шукати наклейки на сторонніх ресурсах. Магазин стікерів присутній безпосередньо в месенджері. У ньому власник девайса може вибрати як платні, так і безкоштовні наклейки.
Привітання для Вайбера
У магазині стікерів ви знайдіть картинки до будь-якого свята
Привітання для Вайбера
Надіслати стікери ви можете з нижньої панелі
Вони складаються з декількох картинок. Такі зображення можна використовувати, щоб емоційніше висловити свої почуття.

Ще варто відзначити наявність оригінальних листівок для Viber Messenger. Якщо ними скористатися, тоді жоден співрозмовник точно не залишиться байдужим. У будь-якому випадку у нього підніметься настрій.

Крім того, завжди можна підібрати привітання з днем ​​народження через Вайбер. За таку можливість розробника варто подякувати окремо, так як це свято є одним з найголовніших у житті людини.

Як відправити привітання

Весь процес виконується за кілька хвилин або навіть секунд. Для початку потрібно підготувати, наприклад, тематичну листівку, з огляду на стать співрозмовника. Зробити це неважко, адже в глобальній мережі розміщені тисячі різних варіантів.
Після цього можна приступати до відправки сюрпризу. Даний процес виконується наступним чином:

  1. Відкривається чат зі співрозмовником.
  2. Натискається іконка «Картинки», розташована в нижній частині екрана.
  3. Вибирається з галереї підходить під певний торжество файл.

Привітання для Вайбера
Відкрийте листівку натисканням на неї
Привітання для Вайбера
Перейдіть в діалог з тим, кого хочете привітати
Привітання для Вайбера
Надішліть відповідну листівку
Після проведених дій вибране зображення відправляється співрозмовнику. Рекомендується для більшого ефекту доповнити його оригінальним текстом. Ще можна разом з ним відправити який-небудь відеоряд.

Крім цього, власник девайса може самостійно зробити невеликий ролик. Для його записи потрібно натиснути на знак у вигляді трьох точок. Після цього вибирається «Зняти відео».

Як видно, в програмі існують різні можливості для створення оригінальних сюрпризів. Вони обов’язково стануть в нагоді користувачам, адже свят протягом року дуже багато.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector