Як швидко заблокувати Viber після крадіжок телефону

Мобільні гаджети міцно зайняли місце в житті сучасної людини, він використовує їх для ділового листування та розваг. Одним з найбільш корисних інструментів для спілкування є месенджер Вайбер.

заблокувати Вайбер
Якщо вам потрібно заблокувати Вайбер на вкраденому телефоні, ви можете це зробити

Але іноді трапляються ситуації, що ви втратили свій смартфон або планшет і не бажаєте, щоб треті особи отримали доступ до особистих даних. Ми підкажемо, як заблокувати Вайбер, якщо вкрали телефон, щоб вся історія листування залишилася під завісою конфіденційності.

Якщо у вас встановлена ​​десктопна версія месенджера, зверніться через неї в службу підтримки. Традиційний рада в даному випадку — заблокувати свою сім-карту. Ця дія дозволить зберегти свої контакти і листування в таємниці.

Зателефонуйте стільниковому оператору, повідомте про крадіжку мобільного пристрою, питання вирішиться за кілька хвилин. Можливо, представник мережі задасть кілька запитань:

  • який баланс рахунку;
  • вкажіть кілька номерів, на які ви здійснювали дзвінки за останню добу;
  • коли останній раз поповнювався телефон.

Як відновити Вайбер

Якщо у вас вкрали телефон з Вайбером, не поспішайте панікувати. Після блокування сім-карти можна отримати нову, вставити її в інший смартфон і пройти авторизацію в мережі.

Для цього достатньо ввести номер телефону, яким ви користувалися раніше. Всі контакти будуть недоступними, якщо їх ще немає в новий гаджет. Пам’ятайте, що програма автоматично «підтягує» лише ті телефони, які є в списку контактів, і не додає нові самостійно.

заблокувати Вайбер
Завантажте програму з офіційного магазину
заблокувати Вайбер
Введіть номер телефону та код підтвердження
заблокувати Вайбер
Після введення ви отримаєте доступ до аккаунту

Можна деактивувати месенджер на ПК. Для цього:

1. Виберіть Налаштування.
2. Зайдіть в обліковий запис.
3. Натисніть на позицію Деактивувати.

Легко і просто активувати його заново, використовуючи той же алгоритм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector