Як швидко завантажити відео ролики з Viber на телефон або ПК

Мессенджер Вайбер є одним з найпопулярніших і багатофункціональних на даний момент. Завдяки йому можна обмінюватися короткими текстовими і голосовими повідомленнями, пересилати один одному аудіо і відеофайли.

Завантажити відео Вайбер
Завантажити відео Вайбер, який ви отримали, можна за лічені секунди

Їх можна в подальшому пересилати іншим абонентам або зберігати на свій гаджет і переглядати в зручний для себе час. Наших користувачів цікавить, як завантажити відео з Вайбера на телефон, і ми готові допомогти в цьому питанні.

Зверніть увагу! Якщо відсутній інтернет-з’єднання, ви не зможете переглянути відео. Рекомендуємо попередньо завантажити його, тоді ролик буде доступний в будь-який час дня і ночі.

Як завантажити файл на телефон: покрокова інструкція

Найзручніший і швидкий спосіб для звичайного користувача — встановити автоматичний запис прийнятих файлів в галерею. Включити цю опцію просто:

  • Натиснути в меню на вкладку Ще.
  • Зайти в Налаштування.
  • Натиснути на функцію Зберегти в Галерею, активуючи її.

Завантажити відео Вайбер
Виберіть Галерея медіа
Завантажити відео Вайбер
Увімкніть автосохранения фотографій

Якщо виконати весь алгоритм в зворотному порядку, тобто деактивувати цю позицію, ролики зберігатися не будуть.

Важливо! Прийняті анімовані повідомлення не зберігаються в автоматичному режимі, навіть якщо ця опція була активована раніше.

Існує другий спосіб скачування, вручну. Для цього потрібно натиснути на прийнятий файл і кілька хвилин почекати. У меню вибрати позицію Зберегти в Галерею. Такий метод сподобається тим, хто не бажає засмічувати пам’ять усіма медіафайламі поспіль, а робити це вибірково, керуючись власними інтересами.

Як зберегти файл на персональний комп’ютер

З появою деськтопной версії месенджера користувачі розширили свої можливості. Разом з тим стало актуальним питання, як завантажити відео з Вайбера на комп’ютер.

Мобільна і десктопна версії повинні бути обов’язково синхронізовані. Отриманий від співрозмовника ролик можна залишити в пам’яті і смартфона, і комп’ютера одночасно.

Далі потрібно натиснути правою кнопкою миші (або її аналогом на тачпаде), на екрані з’явиться запит завантажити. Виберіть папку, де краще зберігати мультимедійні дані і насолоджуйтеся результатом.


Завантажувати можна необмежену кількість відеороликів, при цьому необхідно стежити, щоб залишалося достатньо вільного місця на гаджет.

Якщо цього не зробити, месенджер спочатку буде зависати, а потім такі зміни торкнутися і інших додатків. Своєчасна очищення ОС спеціальними програмами — запорука його довгої і стабільної роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector