Як додати контакт в Вайбер всього лише за 10 секунд

Регулярно збільшується число користувачів, які обирають Viber для спілкування з друзями. На самому початку новачків цікавить, як додати контакт в Вайбер. Це дозволить завжди залишатися на зв’язку з тими людьми, від яких так важливо отримувати практично моментально цінну інформацію.

Додати контакт в Вайбер
Додавши людини в Вайбер, ви зможете безкоштовно і зручно спілкуватися з ним
Тим більше користувач в будь-який момент зможе відправити їм короткі текстові повідомлення, зв’язатися з ними за допомогою безкоштовних дзвінків, передати різні мультимедійні дані і т. Д.

Як виконується збереження контактів в месенджері

На самому початку необхідно зрозуміти, що утиліта надає користувачам можливість скористатися кількома режимами, що дозволяють переглядати інформацію щодо того, з ким можна зв’язатися з її допомогою.
Так, в програмі є опція, що дозволяє показати все номера людей, які збережені в телефонній книзі. При її використанні не включається фільтрація щодо наявності у співрозмовника встановленого Viber Messenger.
Додати контакт в Вайбер
Перейдіть у вкладку Контакти
Додати контакт в Вайбер
Перейдіть на режим контактів Viber
Ця функція легко відключається. Для цього всього лише потрібно зняти галочку. Після цього будуть відображатися тільки номера власників девайсів, на яких теж встановлений такий же софт.

Саме з ними можна безкоштовно зв’язуватися і майже без обмежень спілкуватися.

Отже, щоб зрозуміти, як додати контакт в Вайбере на телефоні, будь-якому користувачеві потрібно виконати наступну інструкцію:

  1. Запускається утиліта.
  2. Відкривається меню під назвою «Додаткові параметри».
  3. Вибирається пункт «Додати».
  4. Набирається телефонний номер потрібної людини, який повинен мати міжнародний формат.
  5. Натискається кнопка «Продовжити» або «Готово».

Додати контакт в Вайбер
Натисніть на кнопку внизу екрана
Додати контакт в Вайбер
Введіть номер того, хто вас цікавить і натисніть Продовжити
Додати контакт в Вайбер
Підтвердіть додавання контакту натисканням кнопки Готово
Ще є можливість простіше виконати поставлене завдання. Для цього потрібно просто зберегти номер людини в телефонній книзі девайса. Після цього він автоматично буде відображатися в загальному переліку утиліти.

Інші можливості месенджера

Ви можете вільно створювати групи в месенджері. Також в додатку можна запросити будь-якого людини для спілкування. Для цього необхідно йому відправити SMS, в якому буде вказано запит на приєднання до діалогу. Дана операція виконується після натискання кнопки з написом «Запросити в Viber».

Користувач зможеш приєднатися тільки в тому випадку, якщо його пристрій функціонує під управлінням таких OS, як Windows Phone, Андроїд або iOS.

Дана стаття допоможе раз і назавжди всім користувачам зрозуміти, як додати контакт в Viber. Ця операція ні у кого не викличе труднощі, так як вона здійснюється лише за кілька простих тапов.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector