Що значить, коли в Viber з’явилося повідомлення неприпустимий номер

Девізом розробників Вайбер є словосполучення «Спілкування без кордонів!». І в цьому криється вся правда про мессенджере, миттєвими повідомленнями можуть обмінюватися люди, які проживають навіть на різних континентах.

Неприпустимий номер Вайбер
З помилкою неприпустимий номер Вайбер стикаються багато користувачів

Але іноді при спробі інсталяції програми виникає ряд проблем, одна з них — додаток пише «неприпустимий номер Viber». Що робити в цій ситуації і як зареєструвати месенджер — підкаже наш портал.

Помилки і баги трапляються в Вайбере нерідко, причин цього може бути багато. Це можуть бути збої на сервері розробника, в цьому випадку все «лікується» очікуванням.

Напис про те, що номер неприпустимий виводиться, якщо:

  • ви неправильно вказали послідовність цифр;
  • припустилися помилки в обліку та розподілу додатної або ввели його в неправильному форматі;
  • мобільний заблокований додатком.

Неприпустимий номер Вайбер
Помилки Вайбер з введенням номера можуть з’явитися з різних причин

Вирішити ці проблеми можна самостійно, не звертаючись до представника сервісного центру.

Неприпустимий телефон в Viber: що робити

Перевірте ще раз записаний номер, і якщо все правильно, повторіть процедуру інсталяції ще раз. Іноді мобільний користувача блокують в зв’язку з тим, що з нього раніше велася розсилка по великій кількості контактів.
Будьте уважні! Якщо ви бажаєте привітати велику кількість друзів одночасно і робите розсилку — ви ризикуєте потрапити в чорний список. А повернути собі заблокований номер досить складно, звернення в службу техпідтримки не завжди дає позитивний результат.

Щоб зв’язатися з розробником, надішліть листа на електронну адресу. Він зазначений на офіційному сайті програми. Якщо при реєстрації Вайбер пише неприпустимий номер, зверніть увагу на правильність цифр і формат.

І тоді вам не доведеться реєструвати месенджер на інший номер або купувати другу сім-карту, а також встановлювати два Вайбера на один телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector