Як відстежити переписку в Viber — чутки і правда

Сучасний світ перетворився в царство цифрових технологій. Майже у кожного можна зустріти смартфон або планшет, які з недавніх пір замінили особисте спілкування, перенаправивши його в віртуальний світ одиниць і нулів.

Якщо раніше телефони служили засобом дзвінків і передачі СМС-повідомлень, то тепер це цілі цифрові системи з власними операційними системами і встановленими додатками; і багато хто з їх користувачів замислюються як відстежити переписку в Viber, адже це додаток стало зручним засобом спілкування для мільйонів.

Переписка в Вайбер
Переписка в Вайбер

Як відстежити переписку в Viber — чи можливо це?

Чи можливо відстежити переписку в Вайбере? Це питання має позитивну відповідь. Не тільки листування, а й пересилаються відео, геолокаційні дані, фото.

Якщо текстові повідомлення в цьому додатку передаються в зашифрованому вигляді, то в результаті дослідження з’ясувалося, що зловмисник може легко перехопити пересилаються Виберіть дані у вигляді відео, фото, які пересилаються в незашифрованому вигляді.

Як відстежити переписку в Viber
Як відстежити переписку в Viber

Виявлену в результаті досліджень вразливість Вайбера вдалося усунути, після того, як про неї повідомили в службу техпідтримки. Однак згідно з повідомленнями компанії UNH є ще одна криптографічний вразливість.

Переписка користувачів Вайбера тимчасово зберігається на серверах компанії. При цьому доступ до цих даних легко може отримати будь-який шахрай. Поки невідомо взялися чи в Вайбере виправити дану уразливість чи ні.

Чи можна відстежити переписку в Виберіть?

Будь-телефон, на якому встановлений Вайбер вразливий. Багато користувачів створюють резервні копії своїх листувань, так як після деактивації аккаунта історія листування не зберігається. Вона зберігається у вигляді бекапа для перенесення на ПК або ж для відновлення втрачених даних.

Переписка в Viber
Переписка в Viber

При цьому зберігається вона в незашифрованому вигляді. Зламаний смартфон або планшет нічим не захистить від крадіжки дані Вайбера, який навіть не захищений пральний захистом.

Як відстежити переписку в Viber
Як відстежити переписку в Viber

Чи можна відстежити переписку в Виберіть за допомогою веб-сервісів?

Якщо зловмисник вирішиться відстежити вашу переписку в Вайбере, то може застосувати для цього одну з популярних програм для злому або ж спеціальний веб-сервіс. Наведемо прості приклади популярних програм і сервісів для злому.

  • ViberCrack.
  • RSMS.

ViberCrack розсилає користувачам повідомлення-приманку. Досить тільки прийняти дане повідомлення, щоб стати жертвою цього бекдор. При цьому користувач не зможе дізнатися, що його листування читається сторонньою людиною.

Потрібно пам’ятати, що роботи самого Вайбера відстежують підозрілу активність і жорстко карають спамерів, а ViberCrack відсилає свої повідомлення великій кількості людей. Немає перешкод для такого веб-сервісу як RSMS, який дозволяє керувати чужим телефоном, читати чужі СМС-повідомлення, робити роздруківку чужих дзвінків.

Творці цього сервісу відповіли на питання як відстежити переписку в Viber, надавши для цього окремий сервіс, який спеціалізується на перехопленні даних з Viber і WhatsApp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector