Viber Web версія — як відкрити Веб версію Вайбера

Серед безлічі програм, що дають безкоштовний доступ до Інтернет-телефонії, особливою популярністю користується Viber. Цього вдалося домогтися поєднанням зручності і багатофункціональності, а також сумісності практично зі всіма існуючими платформами.

Але користувачі завжди хочуть більшого, і тому питання, чи є Viber Web версія, є цілком актуальним.

Web версія Viber - дати виходу
Web версія Viber — дати виходу

Чому не існує онлайн (web) версії Viber

Для початку варто розібратися, що таке web версія месенджера, і навіщо вона потрібна. Якщо звичайна програма необхідно встановити, тобто вмонтувати в існуючу на мобільному пристрої або комп’ютері систему управління, то онлайн-версія в установці не потребує.

Користувач просто заходить на спеціальний сайт і за допомогою браузера користується обраним месенджером. В цьому випадку відбувається явна економія ресурсів комп’ютера, так як всі процеси відбуваються на стороні сервера розробників програми. Крім того, версія додатка в браузері дозволяє використовувати свій аккаунт навіть на чужому комп’ютері.

Web VIber - поки тільки на словах
Web VIber — поки тільки на словах

Подібні web версії існують, наприклад, у Скайпу або mail-агента. Однак у випадку з месенджером Viber доводиться констатувати, що такої версії, доступної в браузері, не існують. Тобто про «Виберіть Веб» доведеться забути.

Причин цього існують кілька:

  • Недоцільність з точки зору розробників подібного використання програми. Адже вже витрачено чимало сил на те, щоб практично всі пристрої могли працювати з програмою Viber. Навіть звичайні ПК під управлінням Windows або ОС від Apple на MAC відмінно підходять для установки Viber.
  • Відсутність системи ідентифікації користувача при кожному вході в додаток. Якщо розглянути багато популярних програми для спілкування, такі як скайп, то в них при вході потрібно ввести пароль або логін. Можна, звичайно, поставити автоматичний вхід, але це означає лише, що додаток запам’ятовує облікові дані і пароль і водить їх без участі користувача. У випадку з Viber ситуація дещо інша. Логіна і пароля по факту не існує. При встановленні Viber необхідно пройти реєстрацію, яка прив’язує створювану обліковий запис до сім-карті або пристрою. При такому підході здійснювати ідентифікацію користувача в браузері досить проблематично, як з точки зору безпеки, так і з технічної точки зору.
  • Процесу виходу з програми Viber просто не існує. Встановивши і зареєструвавши це додаток на своєму мобільному, планшеті або на комп’ютері, ви не зможете просто вийти з нього, залишивши додаток без прив’язки до конкретного номеру телефону. Для повного виходу з програми потрібно його видалення із системи керування.

Viber на MAC системі
Viber на MAC системі

Альтернатива для версії Viber Web

WWW - онлайн версія Вайбер
WWW — онлайн версія Вайбер

оскільки Viber Web, як уже було сказано, не існує, то єдиним варіантом використання Viber на чужих комп’ютерах і пристроях — це все-таки їх установка з подальшим видаленням. Звичайно, це не так зручно, займає час, але інших можливостей поки розробниками не передбачено.

Плюси такого веб-заміщення:

  1. існує спеціальна версія для комп’ютера (так звана desktop-версія);
  2. установка і реєстрація не вимагають великих зусиль, інсталяційний файл не займає багато місця;
  3. повна синхронізація з додатком на основному мобільному пристрої;
  4. можливість одночасної роботи програми на декількох пристроях.

Ну і не забудемо про мінуси:

  • необхідні права адміністрування для установки будь-якої програми на комп’ютері;
  • щоб зареєструватися в комп’ютерній версії, потрібно мати свій телефон з уже встановленим Viber під рукою, та ще й з підключенням до Інтернету;
  • необхідно витратити час на установку і подальше видалення програми.

Таким чином, користувачі Viber поки не можуть скористатися всіма перевагами web версії. Однак є надія, що розробники, слідом за своїми конкурентами, все-таки рано чи пізно випустять Viber Web версію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector