Деталізація дзвінків в Viber можливості майбутнього

Viber — маленький додаток, яке дозволить будь-якому користувачеві заощадити гроші на дзвінки як в інші країни, так і в межах однієї держави. Це найбільш доступне рішення на сьогодні для всіх мобільних телефонів, незалежно від моделі операційної системи.

Деталізація викликів Виберіть
Отримати деталізацію викликів Виберіть досить просто

Виникає питання — чи можливо створити деталізацію дзвінків в Viber самостійно? Звичайно, це примітивна завдання, наприклад, для мобільного телефону.

Вам достатньо мати доступ в особистий кабінет свого стільникового оператора, вибрати потрібний період часу і сформувати звіт по деталізації всіх вихідних дзвінків в два кліка.

Деталізація викликів Виберіть
Дзвінки Виберіть можуть повноцінно замінити звичайний телефон

Але з програмою Вайбер, на жаль, не так просто. Інформація по всім досконалим дзвінків, вхідний і вихідний, зберігається в історії діалогів, тобто в самій листуванні.

Окремо імпортувати деталізацію викликів в Виберіть не вийде, тому що ця можливість поки не доступна для користувачів. Звичайно, ми сподіваємося, що в недалекому майбутньому цю фішку впровадять в додаток, але поки залишається тільки чекати.

В іншому Viber досить зручний для здійснення безкоштовних дзвінків, досить просто мати доступ до інтернету на телефоні або комп’ютері. Щоб встановити Виберіть на комп’ютер, досить 1 раз активувати його на телефоні, а потім ввести цей номер під час установки на ПК.

Крім безкоштовних дзвінків і відеодзвінків на Вайбер, можна дзвонити і на міські телефони, тарифи на Viber Out доступні на нашому сайті.

Завантажити додаток можна на найрізноманітніші моделі телефонів, планшетів, на комп’ютер, на MAC OS, Виберіть для айфонів і інші телефони. За установку і користування не треба платити ні рубля!

Все безкоштовно, крім трафіку мобільного інтернету, тому уточніть свій тариф на інтернет за 1 мегабайт. По можливості використовуйте WI-FI, або безлімітний тариф. Ну а до теми деталізації викликів в Виберіть ми повернемося, коли ця функція стане доступна в офіційній версії додатка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector