Що краще Скайп або Виберіть всі за і проти

Останнім часом конкуренція між розробниками різних комунікаційних додатків стрімко зростає. Ви можете зрозуміти, що краще скайп або Виберіть, якщо уважно вивчіть порівняльний огляд. Звичайно, для цього потрібен час, але в результаті ви знайдете для себе багато важливої ​​інформації.

Безкоштовні Voip-додатки — це гідна можливість для того, щоб уникнути переплати за дзвінки і СМС. Тривалий час лідером був Skype, але тепер його гідним конкурентом є Viber. Багато експертів впевнені в тому, що Skype залишиться позаду, так як програє за певними критеріями.

Skype VS Viber
Skype VS Viber

Отже, на чому ж найкраще зупинити свій вибір?

Рівень зручності в Skype і Viber

Що краще Skype або Виберіть месенджер
Що краще Skype або Виберіть месенджер

Viber готовий порадувати швидкої і воістину легкої установкою, яка не вимагає реєстрації. Ви не повинні пам’ятати логіни і паролі, займатися пошуком своїх друзів. Автоматична синхронізація з телефонною книгою мобільного телефону передбачає дивовижне зручність.

Skype готовий запропонувати стандартну реєстрацію, в результаті чого ви будете заповнювати численні поля. Потім потрібно буде вишукувати знайомих по їх логінів. Такий процес вже залишається в минулому.

Зверніть увагу на те, що Вайбер прив’язаний до мобільного телефону, а для Скайпу сім-карта не потрібна, але ж багато людей активно користуються смартфонами.

Що краще Skype або Viber
Що краще Skype або Viber

Якість звуку в месенджерах

Тепер ви повинні зрозуміти відповідь на питання «Viber або skype що краще?», оцінивши якість звучання. Ви повинні просто зателефонувати своїм друзям з обох програм, а потім — зробити висновок. В обов’язковому порядку використовуйте стабільний інтернет і один і той же пристрій.

Вайбер обов’язково порадує більш якісним звучанням, а скайп почне пред’являти більше вимог до інтернету. Розробники Вайбер використовують сучасні технології для стиснення звуку, завдяки чому чутність гарантується.

Оцінюємо можливості: скайп або Вайбер

  1. Відправка міні-повідомлень в форматі аудіо в Скайпі відсутня, в Вайбере присутній.
  2. Обмін аудіофайлами можливий тільки в Skype.
  3. Додатки пропонують безкоштовні дзвінки і повідомлення між своїми користувачами. Зверніть увагу на те, що дзвінки у Вайбер будуть дорожче, але при цьому Скайп передбачає оплату за з’єднання. З цієї причини для довгих розмов підходить Скайп, для коротких розмов — Вайбер.

Завантажити Viber безкоштовно можна за посиланням

Отже, що ж вибрати: Viber або skype? Популярність програми Вайбер зростає на постійній основі, але Скайп як і раніше радіє великій кількості своїх користувачів. Тепер ви можете прийняти остаточне рішення на користь певної програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector