Що краще Viber або WhatsApp? порівняльний огляд

Сучасні засоби типу Line, ChatOn, WeChat, Skype, WhatsApp і Viber сьогодні практично знищують не тільки панування SMS-повідомлень в середовищі мобільних систем, але і взагалі роблять їх абсолютно нерентабельними і навіть незручними. Реальна альтернатива в цьому сегменті вже є, а ось провести в ній вибір за пріоритетом поки ще важко.

WhatsApp або Viber
Користувачі довгий час не можуть вирішити, що ж краще — WhatsApp або Viber

Отже. Що ж насправді краще використовувати з усіх точок зору, не тільки з позицій фінансів Viber або WhatsApp?

З’явившись на ринку мобільного та телефонної техніки, смартфон відразу завоював любов багатьох користувачів, і сьогодні можна з упевненістю сказати, що практично дев’яносто відсотків користувачів мобільного зв’язку стали володарями саме такого апарату.

Властивості цього гаджета, його зручність використання при знаходженні мережі інтернет, наявність операційної системи, як у справжнього комп’ютера, уможливили використовувати цей прилад і для пересилки текстової інформації, як це робиться в комп’ютерах без грошових витрат, з моментальною її передачею.

І саме WhatsApp і Viber сьогодні стали пріоритетними в середовищі мобільних користувачів. І саме їх плюси і мінуси хочеться розглянути в спробі визначення, яка ж з цих програм все-таки більш приваблива. На підставі такого розгляду є можливість зорієнтувати свій вибір.

Якщо ви ще не завантажили на свій телефон програму Ватсап, то рекомендуємо завантажити Whatsapp на будь-який телефон, вам залишиться тільки вибрати модель, яка підійде для смартфона.

Порівняльні дані для оцінки роботи з Viber або з WhatsApp

Для чого створені дані програми, всім зрозуміло. Є інтернет — програми сприяють вчиненню обміну текстами, картинками, фото. Обидві налаштовуються.

Кожна робить щось краще інший, а щось гірше. Якщо ваш додаток Viber перестало працювати, то ви можете ознайомиться з основними помилками в роботі додатка в статті «Якщо Viber не працює, що робити«, в ній описані основні помилки і рішення проблем.

порівняння додатків

WhatsApp або Viber
Порівняння додатків WhatsApp і Viber відбувається постійно

WhatsApp була створена в першу чергу для її використання на Nokia S40. З тих пір пройшло вже деякий час, за яке з’явилися технології Symbian, Android / iOS / BB OS / Windows і багато інших.

Viber ж з’явився дещо пізніше і став уже поєднуватися з моделями Nokia S40 Symbian. Для цієї програми потрібні більш пізні моделі Nokia S60 і Android / iOS / BB.

В результаті можна говорити про те, що ті, хто застосовує до цих пір Nokia S40, вже не зможуть підтримувати спілкування за допомогою Viber. Крім того, Viber має комп’ютерну версію для ОС Windows, Mac і навіть для тих, хто має реєстрацію в Bada.

Вихід є і для WhatsApp

Розробники цих програм постаралися і для обладнання від Apple, які володіють ОС від iOS 3.4. Якщо WhatsApp може застосовуватися на Windows Phone 7.5 і Windows Phone 8, то Viber сумісний тільки при наявності останнього варіанту.

Говорячи про Android, він підходить для роботи з WhatsApp, починаючи з 2.1 версії, а ось 2.0 робить доступним вже установку і використання Viber. У цій категорії у Viber з’являється один позитивний бал за більше число наявних сумісності.

Інтерфейс Viber і WhatsApp

WhatsApp або Viber
WhatsApp і Viber мають досить схожими інтерфейсами

Після проведеного опитування користувачів, які мали доступ і до WhatsApp, і до Viber, результат щодо їх інтерфейсу виглядає наступним чином. WhatsApp простий і має привабливий дизайн.

До нього його розробник постійно створює поновлення, що дозволяють змінювати зовнішній вигляд програми, спрощувати використання. На перших телефонах, для яких була і створена спочатку, ця програма має простенький вид.

Програма дозволяє вводити текст і смайлики в одному рядку. Профілі друзів, зате тут дуже незручно розташовані, і їх перегляд залишає бажати кращого.

Що стосується конкурента, то Viber, де б не були встановлені, має свій брендовий вигляд, володіє всього двома меню. У використанні не менше проста, але через наявність в ньому можливості проведення відеозв’язку, голосових дзвінків, трохи ускладнює свій зовнішній і призначений для користувача інтерфейс. Умовно тут один бал присвоєно WhatsApp.

Вимоги до інтернету

Тут якраз питання дуже цікавий. Так як WhatsApp — це текстова «передавалка», то для її роботи трафіку багато не потрібно. Найбільше обсягу трафіку буде потрібно при скачуванні цієї програми для установки.

Viber більш багатофункціональний. Тут і відеодзвінки, і голосове спілкування на рівні звичайного телефону. З цієї причини і вимога до трафіку тут більш ґрунтовні.

WhatsApp або Viber
І WhatsApp, і Viber вимагають з’єднання з інтернетом

При наявність безкоштовного спілкування (Wi-Fi, безлимитка) — це не грає ролі, але там, де йде помегабайтно відлік — Viber може зробити свого власника банкрутом. Результат — WhatsApp +1 бал.

Безпека

У цьому виді переможця немає. Кожна з цих програм має аналогічні системи захисту, тільки Viber, має ще й альтернативою, яка, в общем-то, не настільки значна. Підсумком стає рахунок 3: 3, який підтверджує, що в цій суперечці ніхто з цих програм так і не став переможцем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector