Відеоповідомлення для Виберіть як користуватися новою функцією

Додаток Вайбер дозволяє своєму користувачеві створювати, відправляти і отримувати відеоповідомлення. Відеоповідомлення для Viber повинні відповідати певним вимогам, заданим самою програмою. Якщо у вас не виходить створити відеокліп, що задовольняє цим вимогам, тоді доведеться встановити додаткове додаток, яке стискає відеофайли.

Які вимоги до відеоповідомлення для Виберіть

Додаток Виберіть не призначене для пересилки адресатам великих файлів. Тому розробники програми встановили ряд обмежень на розмір пересилається файлу. Торкнулися ці обмеження також відеокліпів. Кожен відеоролик, що відсилається по мережі через Вайбер повинен задовольняти двом умовам.

 • Нові відео повідомлення в Вайбере
  Нові відео повідомлення в Вайбере

  Відеоповідомлення не може бути більше 10 Мб.

 • Відеоповідомлення не може за своєю тривалості перевищувати 90 секунд.

Якщо відсилається вами відеофайл перевищує зазначений розмір і по тривалості перевищує 90 секунд, то ви неминуче отримаєте помилку при відправці. Відправка будь-якого файлу, який не задовольняє обмеженням програми буде супроводжуватися виникненням помилок. У підсумку ваш співрозмовник так і не зможе отримати потрібну відеоповідомлення або файл.

Відеоповідомлення як почати використовувати?
Відеоповідомлення як почати використовувати?

Однак існує можливість створити відеокліп трохи більшого розміру, ніж це потрібно Вайберу і відправити його через чат програми. В цьому випадку відеоповідомлення для Viber доведеться стискати до необхідних розмірів. Допомогти в цьому може одне з численних додатків, які стискають відеокліпи. Також, є сенс встановити на своє цифровий пристрій ще одну програму, яка дозволить редагувати відеоповідомлення, робити з них окремі вирізки потрібного розміру.

Як створювати відеоповідомлення для Viber

Створення відеокліпів Виберіть — дуже просте, насправді, справа. Воно не складніше, ніж проста відправка готового відеоповідомлення. Що потрібно зробити для цього?

відкрити контакт
відкрити контакт
вибрати меню
вибрати меню
відеоповідомлення
відеоповідомлення

 1. Насамперед, запустіть програму.
 2. Увійдіть в чат з потрібним вам людиною.
 3. Подивіться в нижню секцію програми — там є хрестик. Натиснемо на цей хрестик пальцем.
 4.  Попереднє дію дозволить викликати приховане меню, серед пунктів якого знаходиться опція «Зняти відео». Потрібно натиснути цю кнопочку.
 5. Додаток захопить цифрову камеру вашого пристрою. Натисніть кнопочку, розміщену в нижній частині. Дана дія приведе до початку відеозйомки.
 6. Після закінчення відеозйомки додаток запропонує вам переглянути вийшло відео.
 7. У верхній частині розташована кнопочка Надіслати. Якщо ви хочете відправити зняте відео, тоді сміливо тисніть її.

Відеоповідомлення в Вайбере

Якщо ж у вас є готові відеоповідомлення для Viber, тоді необхідно скористатися іншою кнопочкой того ж прихованого меню. натиснувши кнопочку «Галерея», ви відкриєте розділ, в якому є можливість вибрати готові фото і відео.

Вибравши відео з відповідною вкладки, натисніть кнопочку «Надіслати», що розташована в верхній частині відкритої галереї. Головне, щоб обраний файл відповідав вище зазначеним обмеженням, інакше він не буде відправлений вашому співрозмовнику.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector