Як настройка Viber впливає на використання мессенджера

Вайбер на свої пристрої вже встановили в різних країнах понад 800 мільйонів чоловік. Його завантажувати можна на різні платформи. Однак на різних девайсах принцип дії месенджера однаковий. Тому всіх людей, які використовують цю програму, цікавить, як налаштувати Viber.

Налаштування Viber
Налаштування програми Вайбер проводиться швидко і зручно

Популярність софта викликана тим, що він дозволяє економити кошти, так як пропонує виконати безкоштовне спілкування за допомогою коротких повідомлень і дзвінків. Viber Messenger вже давно став гідним конкурентом Skype.

Цьому сприяло величезна кількість достоїнств утиліти. Щоб скористатися всіма перевагами сучасного додатки для спілкування людям рекомендується встановити його на свої девайси.

Початок роботи з програмою

Перш за все, необхідно завантажити та встановити Вайбер. Це можна зробити не тільки на смартфон, управління якого здійснюється різними операційними системами, а й на PC. Варто відразу зазначити, що найбільше завантажень виконується на Android-пристрої, так як вони доступніше для переважної більшості людей в різних країнах.

Під час установки обов’язково вказується номер. Дана програма прив’язується до нього. Sim-карту з ним можна також використовувати на інших пристроях, якщо користувач вирішить купити новий девайс.

На цей телефонний номер приходить SMS з секретним кодом. Після його введення в додатку відбувається активація програми. В результаті створюється обліковий запис.

Налаштування Viber
Введіть номер телефону в порожнє поле
Налаштування Viber
Введіть отриманий код підтвердження
Налаштування Viber
Вайбер готовий до використання

Після установки кожен з людей починає цікавитися, як налаштувати Виберіть, щоб він дозволив скористатися всіма можливостями, які були закладені розробником при його створенні. В результаті правильно виконаних дій спілкування з друзями буде максимально комфортним.
Отже, в програмі можна відрегулювати:

  1. Поява повідомлень, оповіщають людини про інформаційні події, що надходять від співрозмовників. Для цього потрібно відкрити розділ «Повідомлення».
  2. Джерела звуку і відеоматеріалів. Користувач має можливість вибрати будь-яку мелодію, яка встановлюється на дзвінок. Ще можна зафіксувати необхідний рівень звуку як для мікрофона, так і динаміка.

Налаштування Viber
Перейдіть в Налаштування месенджера
Налаштування Viber
У повідомленні налаштуйте бажаний рівень звуку

Власник девайса також має можливість включити опцію, перенаправляти вхідні дзвінки з телефону на десктоп або з персонального комп’ютера на смартфон.

Для активації даної функції потрібно натиснути клавішу з зображенням телефонного апарату.

Це лише невелика частина можливих налаштувань в популярному мессенджере. Щоб їх все досконально вивчити, необхідно завантажити софт на своє цифровий пристрій.

Порівняння популярних додатків

МессенджерВатсапВайбертелеграмскайп
Прив’язка до телефонним номером++++
Установка на планшет+++
Передача зображень за допомогою вбудованого пошуку+
Можливість запису і передачі маленьких аудіоповідомлень++
передача контакту++++
передача малюнків++++
Відправка смайликів++++
Дзвінок на стаціонарні номери телефонів++
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector